Planowane wyprawy

Moderatorzy: Madziul, Asia M., Marcin K-G, sebastian.f

Awatar użytkownika
Michun

Re: Planowane wyprawy

Post autor: Michun » 2019-02-06, 16:56

???
"I don't hate people, I just feel better when they aren't around"
Ch. Bukowski
"Na nazwy i na znaki sram i w Polsce z tym nie jestem sam"J.Kleyff

RYCHU

Post autor: RYCHU » 2019-02-11, 13:04

Trafiła się propozycja szybkiego piątkowego wypadu na Babią Górę. Wyjazd w piątek po robocie z Wrocławia, nocleg gdzieś w Zawoi lub okolicy, w sobotę wejście, zejście i powrót do wro. Mamy dwa miejsca w samochodzie.Jak kogoś niesie w góry piszcie na priv. Rychu
Rozmaicie obliczane szanse sukcesu nie mogły być znaczne. Lista zajść, zdolnych tak lub inaczej spowodować zgubę ekspedycji, nie dawała się zamknąć w tysiącach pozycji...

RYCHU

Post autor: RYCHU » 2019-03-02, 20:32

Kolejna szybka akcja. Jutro tj. niedziela wyklarował się pomysł na wyjazd w Masyw Śnieżnika. Start z Wrocławia około 6.50 kierunek Przełęcz Puchaczówka. Mam wolne 2 miejsca w samochodzie. Tempo będzie relaksacyjne, jadą amatorzy niedzielnych wycieczek do galerii :mrgreen: Słowo usprawiedliwienia w sprawie tak ordynarnie późnego umieszczenia informacji: dopiero wróciłem do domu ze szlajania się po Wzgórzach Strzegomskich, a jak już wspominałem we właściwym wątku z telefonu logować się nie jestem w stanie.
Rozmaicie obliczane szanse sukcesu nie mogły być znaczne. Lista zajść, zdolnych tak lub inaczej spowodować zgubę ekspedycji, nie dawała się zamknąć w tysiącach pozycji...

Awatar użytkownika
menel

Post autor: menel » 2019-04-18, 08:23

O ile nic się nie wywróci, po świętach należy Sudeciny odwiedzić. Wydaje mnie się, że Góry Kaczawskie będą modne tego sezonu. :->
ПУНКС НОТ ДЭД !

Awatar użytkownika
Satan

Post autor: Satan » 2019-04-18, 19:59

Ja się wstrzymam jaki miesiąc i może w...pogórza beskidzkie zawitam... ;-)
For God Your Soul... For Me Your Flesh

Dark Side of N.P.M.

RYCHU

Post autor: RYCHU » 2019-04-20, 12:05

Poniedziałek Wielkanocny witać będę w okolicy Przedziału. Mam do dyspozycji czas do jedenastej więc im wcześniej wstanę tym lepiej :mrgreen: Start z Chatki Robaczka. Oj się nie wyśpię.

ODPOWIEDZ