czerwiec 2014

oceń najnowszy numer n.p.m., skomentuj wybrane artykuły, napisz, co podobało ci się w numerze, skrytykuj lub pochwal autorów tekstów

Moderatorzy: Asia M., Marcin K-G, sebastian.f

Awatar użytkownika
creamcheese

czerwiec 2014

Post autor: creamcheese » 2014-07-03, 19:18

Czekałem chwilę, na numer lipcowy, bo myślałem, ze będzie krótka errata. Nie było, więc piszę.

W numerze czerwcowym Tomasz Rzeczycki opisuje "żelazo" w Sudetach.
Na stronie 64 pisze:
"Zastanawiam się jeszcze nad wypadem na odległy o kilka kilometrów Skalnik. Tam są wykute w skale schodki i metalowe barierki, czyli też to, co lubię." :shock:
Fakt, byłem w Rudawach dawno...półtora roku temu. Czy coś się zmieniło? Drzewiej na Skalniku, z żelastwa można było zaczepić się o kawałek płaskownika o który oparta była cegła z napisem "945"
Obrazek
Barierki i schodki były na Małej Ostrej odległej o kilkaset metrów od Skalnika i niższej o 10 m (935m npm).
Mam prośbę...na forum możemy pisać różne głupoty, ale w magazynie, żeby być wiarygodnym i poważnym, radzę pisać przemyślane teksty. Czasem lepiej się nie wymądrzać wiedzą zaczerpniętą z wikipedii by nie wyjść na profana.
Czyta Was Młoda Fala
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
menel

Post autor: menel » 2014-07-03, 20:08

Hmmmm, czyżby red. Rzeczycki korzystał z jakiegoś wyświechtanego szablonu? W lipcowym numerze też jest parę niejasności w temacie Gór Złotych, może faktycznie czasami warto zapodać w góry, aby mieć jasność dźwięku.. i umysłu??? :mrgreen:
ПУНКС НОТ ДЭД !

Awatar użytkownika
creamcheese

Post autor: creamcheese » 2014-07-03, 21:59

menel pisze: może faktycznie czasami warto zapodać w góry, aby mieć jasność dźwięku.. i umysłu??? :mrgreen:
Umówmy się, menelu...my jesteśmy gawiedzią która kupuje i czyta. Proponuję mieć minimum wymagań do tych którzy siedzą, kopiują w netu (w pierwotnej wersji miało być: piszą) i kasują wierszówki :mrgreen: :-)
Jak sobie Pan Redaktor wrzucił do netu Skalnik obrazy, to i tak mieliśmy szczęście, że nie napisał o:
Obrazek

ODPOWIEDZ