Bialskie-Rychlebskie-Złote 26-27 września 2009

Moderatorzy: Madziul, Asia M., Marcin K-G, sebastian.f

Awatar użytkownika
franek

Bialskie-Rychlebskie-Złote 26-27 września 2009

Post autor: franek » 2009-09-29, 21:58

Witam!
To moja pierwsza relacja na forum, więc proszę o wyrozumiałość :mrgreen:

W Sudetach nie byłem ponad dwa miechy, smutno mi się zrobiło z tego powodu i trzeba było to czym prędzej zmienić.
Szybki kontakt: kumpel jest w stanie, ale w piątek na II zmianę, więc dopiero w nocy zacząć można.
Nic tam, my się nocy nie boimy! Ok. 1, już w sobotę wyruszamy spod Leśniczówki w Bielicach.
Celem naszym jest wiata, do której docieramy po godzinie wędrówki. No i rozpoczyna się biesiada, błąd, błąd, błąd... Idziemy spać między 5, a 6.
W planach mamy 3 godziny snu, ale nic z tego. Wstajemy z szokiem po 12. Jak to budzik nie zadzwonił?
Trzeba było uderzyć się w pierś i coś wymyślić. Zmiana planów nie idziemy na Kerpnik, tylko gdzieś bliżej, gdzie-to się jeszcze zobaczy.
Idziemy do Czach mając w planie przekąsić conieco w chacie Parpsek. Docieramy na miejsce, a tam impreza, tańce, krzyki, śpiewy, wódka, piwo, kofola, znowu piwo...
Na integracji z otoczeniem tracimy dwie godziny, a na nocleg decydujemy się iść na Smrk.
Docieramy na miejsce, wieczór cichy spokojny, a że jesień to spokojny być przestał jak po zmroku zaczęły się rykowiska.
Rano pogoda w dalszym ciągu dopisuje. Jemy, zwijamy obóz i każdy idzie w swoją stronę.
Ja pokręciłem się trochę po czeskiej stronie, min. wszedłem na Sokole Skałki, wspaniały widok.
W zamiarze miałem też zobaczenie Wodospadów Srebrnego Potoku, ale następnym razem.
Najkrótszą drogą udałem sie na Kowadło, gdzie przesiedziałem około godzinki podziwiając widoki.
Później już tylko Bielice- samochód-Namysłów.
Pogoda dopisała jak nigdy w tym roku. Ach, żeby jeszcze tylko Październik był taki piękny.

Zdjęcia:
http://picasaweb.google.com/franek1982/ ... ebskieZOte#
"Czucie i wiara silniej do mnie mówią, niźli mędrca szkiełko i oko"

Awatar użytkownika
Hoffi
Kontakt:

Post autor: Hoffi » 2009-09-29, 22:37

Naprawdę ciekawe zdjęcia. Naprawdę jak nie pojadę tam tej jesieni, to nie wytrzymam....Bielskie wiatki są świetne...

Gratuluje spontana i realizacji pomysłu!
Pozdrawiam, Hoffi
Dwoje wędrowców
"Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co Ci się trafi..."

Awatar użytkownika
menel

Post autor: menel » 2009-09-30, 06:50

franek, zajebiaszcza traska.Jak dla mnie to jeden z ciekawszych zakątków Sudetów.Bardzo lubię "rakietować" te okolice.Tak poza tym to witaj w progach ;-)
ПУНКС НОТ ДЭД !

Awatar użytkownika
franek

Post autor: franek » 2009-09-30, 18:55

Czołem Towarzysze!
Dzięki za słowa uznania :-)
Hoffi, ja też nie wytrzymam jak jeszcze tam jesienią nie pojadę, kolory Puszczy ¦nieżnej Białki muszą wymiatać.
Witaj menel :mrgreen: Też muszę się kiedyś na taki zimowy outdoor w tamte okolice wybrać, tylko narazie ani sprzętu, ani cashu na na sprzęt :-/
"Czucie i wiara silniej do mnie mówią, niźli mędrca szkiełko i oko"

leleith

Post autor: leleith » 2009-10-02, 18:27

franek,prześliczne fotki,jesienne...szczególnie upodobałam sobie zdjęcie z babim latem..czy może pajęczyną? :-) a rejony,które opisujesz nieznane mi...pozdr.

ODPOWIEDZ