Ts zaprasza w Tatry

Moderatorzy: Madziul, Asia M., Marcin K-G, sebastian.f

Awatar użytkownika
creamcheese

Ts zaprasza w Tatry

Post autor: creamcheese » 2019-07-20, 17:14

Jak co roku od lat kilku spotykamy się w sierpniowych Tatrach. W tym roku nocleg w Roztoce. Przychodzimy do schroniska 10 sierpnia (sobota) w tempie dowolnym byleby zdążyć na usciski i powitania. W niedzielę 11 sierpnia planowane jest wyjscie na najwyższy szczyt polozony calkowicie i tylko w Polsce, na ktory wiedzie szlak turystyczny czyli na Kozi Wierch. Zapraszam wszystkich znajomych i nieznanych do Roztoki. Nie zapewniam noclegu...choć chyba będę miał jedno wolne miejsce w pokoju kobiecym. Panowie do licytacji!! (Oczywiście ostatnie zdanie to mój, jak zwykle,głupi żart). Ale miejsce to nie dowcip - jest wolne na 90%.
Pozdrawiam i zapraszam.
Niejaki creamcheese
Lekarz zabronił mi chodzić po górach. Chodzę więc chyłkiem. Żeby nie widział.

tadeks

Re: Ts zaprasza w Tatry

Post autor: tadeks » 2019-07-21, 08:41

creamcheese pisze:
2019-07-20, 17:14
...chyba będę miał jedno wolne miejsce w pokoju kobiecym. Panowie do licytacji!!
Tak przed licytacją, pytanko:
te Panie u których jest wolne miejsce, to gryzą albo molestują? Warto wiedzieć czego ew. można się spodziewać.
Każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia.

Awatar użytkownika
creamcheese

Post autor: creamcheese » 2019-07-21, 10:36

Przede wszystkim chodzą po górach...a to Ciebie najbardziej kręci ;-)
Lekarz zabronił mi chodzić po górach. Chodzę więc chyłkiem. Żeby nie widział.

Awatar użytkownika
_Falco_

Post autor: _Falco_ » 2019-07-22, 07:54

Będę 😉😉😉 i opcja Kozi Wierch bardzo mi się podoba 😉😉😉
"Wobec potęgi gór prościej odkrywa się siebie, a przynajmniej to, że większość granic i lęków to tylko ułomność naszego umysłu, poza którą zaczyna się wolność"

Awatar użytkownika
catty101

Post autor: catty101 » 2019-07-23, 18:40

A mnie tym razem nie będzie :cry:

wodzu

Post autor: wodzu » 2019-08-14, 09:24

Przeczuwałem, że szalony pomysł szturmu na K.W. od strony D5SP z obozu w SR tak się skończy...
Wszyscy przepadli ;-)

tadeks

Post autor: tadeks » 2019-08-14, 12:06

Cel został zrealizowany. Na Kozim było nas chyba ośmioro. Wszyscy przeżyli, pogoda dopisała. Siedmioro z nas w różnych terminach powróciło już do domów, dwoje schodzi. Dokładniej, z gór, a nie z tego świata. Przypuszczam, że za 4 dni (koło niedzieli) zejdą w doliny i wówczas dopiero będzie można ogłosić zakończenie tego przedsięwzięcia.
Każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia.

wodzu

Post autor: wodzu » 2019-08-14, 18:08

Uspokajająca wiadomość... dzięki :-D

Awatar użytkownika
Lidka K.
Kontakt:

Post autor: Lidka K. » 2019-09-01, 08:03

przepraszam, że głupio pytam: nadal schodzą? :mrgreen:
jest we mnie wiary okruszek....

tadeks

Post autor: tadeks » 2019-09-01, 12:16

Lidko, z Koziego Wierchu do Lublina, Łodzi, czy Bulowic jest daleko, a logistyka takich tras jest trudniejsza niż GSB, plus upały. Może jeszcze niektórzy są w drodze?

wodzu

Post autor: wodzu » 2019-09-01, 22:55

Lidka K. pisze:
2019-09-01, 08:03
przepraszam, że głupio pytam: nadal schodzą?
Jak milczą, to zdaje mnie się, że zeszli :mrgreen:

Awatar użytkownika
_Falco_

Post autor: _Falco_ » 2019-09-02, 21:09

Tak naprawdę to ja dopiero "zeszłam" ;-) dosłownie przed chwilą dotarłam do Łodzi, kończąc 3 tygodniowy urlop rozpoczęty właśnie w Tatrach ;-)

Pobyt w górach jak zawsze bardzo udany. Piękne trzy dni wypełnione ciekawymi rozmowami, żartami i uśmiechem. Klimat tatrzańskich schronisk jak dla mnie najcudowniejszy....

Relacji nie bedzie ale jak się trochę ogarnę to podzielę się zdjęciami, tymczasem pozdrowienia dla wszystkich od Falco 😉
"Wobec potęgi gór prościej odkrywa się siebie, a przynajmniej to, że większość granic i lęków to tylko ułomność naszego umysłu, poza którą zaczyna się wolność"

Awatar użytkownika
Lidka K.
Kontakt:

Post autor: Lidka K. » 2019-09-03, 08:18

skoro Falco wróciła, to jest nadzieja i na resztę :)

Awatar użytkownika
_Falco_

Post autor: _Falco_ » 2019-09-11, 22:30

Cześć wszystkim,

przesyłam obiecane zdjęcia z sierpniowego weekendu w Tatrach, na który zapraszał TS+.

Uwieczniałam głównie widoczki ale pozwoliłam sobie pokazać też twarze uczestników wyprawy :-)

W skrócie, weekend wyglądał następująco --> w piątek dotarliśmy do Murzasichla, gdzie mieliśmy pierwszy nocleg. W sobotę, największą trudnością okazało się ogarnięcie transportu oraz okazanie cierpliwości, spóźniającemu się kierowcy zamówionego busa. Całkowity czas spóźnienia wyniósł....ponad 2 godziny :-) Kiedy wreszcie dotarliśmy do Wierch Porońca, całkiem przyjemnym, leśnym duktem, któremu jednak mijane po drodze wycieczki turystów nie dodawały uroku, ruszyliśmy w stronę Rusinowej Polany. Tam postój, krótki ale z przepięknymi widokami. Dalsza trasa wiodła szlakiem czarnym a następnie czerwonym w stronę Wodogrzmotów Mickiewicza i dalej Schroniska w Dolinie Roztoki. Popołudnie i wieczór upłynęły na rozmowach i żartach czyli szeroko pojętej integracji :-)

Niedziela przywitała nas dobrą pogodą i mimo, że chmury dopiero się ponosiły, w powietrzu czuło się, że będzie to piękny i udany dzień. Trasa wiodła w górę Doliny Roztoki, obok Wodospadu Siklawa w stronę Doliny Pięciu Stawów Polskich, następnie przez strome stoki Koziego Wierchu, by zakończyć się na jego szczycie :-)

To co między wierszami a czego opisanie mi dziś na pewno nie wyszło czyli zachwycające widoki gór, zieleń tatrzańskich hal, kojący błękit wód w jeziorach, różnobarwne kwiaty, "chmur goliaty" a także uśmiechnięte, życzliwe, rozpromienione twarze tatrzańskich przyjaciół.... do obejrzenia na zdjęciach....

Link do dysku googlowego --> https://drive.google.com/open?id=1s5bbt ... fAoqH7JGYH

PS1: Wszyscy uczestnicy wycieczki zostali przeze mnie odpytani na okoliczność publikacji wizerunku w internecie :-) nikt nie wyraził sprzeciwu...
PS2: Selekcji zdjęć do pokazania dokonała Falco w składzie "komisyjnym" jednoosobowym :-) skarg nie przyjmuję....

Z pozdrowieniami...

Awatar użytkownika
Lidka K.
Kontakt:

Post autor: Lidka K. » 2019-09-12, 13:07

wyjątkowo męsko było :-D

ODPOWIEDZ