Miedzy Białką a Popradem.

Moderatorzy: Madziul, Asia M., Marcin K-G, sebastian.f

Awatar użytkownika
_Falco_

Post autor: _Falco_ » 2018-09-10, 20:29

Falco po prostu, po cichu czekała na ciąg dalszy.
A że na forum widocznie nie ma po cichu, to głośno krzyczę : Poproszę więcej !!! Relacji i zdjęć!!!

A swoją drogą to zgadzam się z wodzem, że wszystkie drogi, te prowadzące w Tatry są piękne 😉😉😉 chociaż ostatnio te prowadzące w Bieszczady też...

Z pozdrowieniami
"Wobec potęgi gór prościej odkrywa się siebie, a przynajmniej to, że większość granic i lęków to tylko ułomność naszego umysłu, poza którą zaczyna się wolność"

wodzu

Post autor: wodzu » 2018-09-10, 22:30

kulczyk1 pisze:
wodzu pisze:... ech...
E tam całe to forum zrobiło sie "ech".
A my - róbmy swoje.
Tak jest, Kulczyku... róbmy swoje... zwłaszcza, że nie najgorzej nam to wychodzi :-D
Fora są tylko na chwilę i o tyle mają sens, o ile poprzez nie spotkają się w realnym świecie bratnie dusze... reszta to ułuda...

Falco... pójdźmy na kompromis... te drogi są piękne, które prowadzą nas do spełnień... niezależnie od gór...
Chociaż te najpiękniejsze, które prowadzą w Tatry! :mrgreen:

tadeks

Post autor: tadeks » 2018-09-16, 11:32

wodzu pisze:Chłopina się nałaził, wora nadźwigał, a tu nikomu nie chce się nawet w klawiaturę stuknąć kilka razy... ech...
Wodzu,
podziękowania za relację, pochwały, ochy!, achy! (w tym moje) nad "Kulczyk na Spiszu" były w początkowej części wątku po ubiegłorocznej relacji Kulczyka z penetracji tego pięknego, niedocenianego i mało znanego rejonu. Myślę, że Kulczyk nie jest łasy na tego rodzaju reakcje i dalej będzie na forum zamieszczał fotorelacje ze swoich wędrówek.
(Za kilka dni będzie następna z bliskiego mi rejonu. Już na nią czekam).

Kulczyk,
jeżeli nie jest to Twoją tajemnicą, to podaj namiary na to super agro w górnej części Łapszanki.
Każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia.

wodzu

Post autor: wodzu » 2018-09-16, 20:25

Tadeks, o co mnie się rozchodziło w moim poście, to dobrze wyczuł Kulczyk i stosownie odpowiedział :mrgreen:

kulczyk1

Post autor: kulczyk1 » 2018-09-19, 19:24

tadeks pisze:to podaj namiary na to super agro w górnej części Łapszanki.
Żadna tajemnica Łapszanka 62 - koncert wilków gdzies pod Magurką słyszany z balkonu - bezcenny.

Awatar użytkownika
Lidka K.
Kontakt:

Post autor: Lidka K. » 2018-09-30, 18:12

Partyzanckie ścieżki nie oznaczają chaszczów? ?

Obrazek
przepraszam, że głupio pytam, ale ile metrów miał ten niby zaskroniec? a to nie był przypadkiem ów poszukiwany pod Warszawą pyton?

Obrazek
ta mnie urzekła :-)
jest we mnie wiary okruszek....

Awatar użytkownika
Michun

Post autor: Michun » 2018-09-30, 19:16

kulczyk1 pisze:E tam całe to forum zrobiło sie "ech".
(Mat. 7:3–5): A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? :-P Łobuz :mrgreen:
"I don't hate people, I just feel better when they aren't around"
Ch. Bukowski
www.mojasciezkawgory.blogspot.com

Awatar użytkownika
Satan

Re: Miedzy Białką a Popradem.

Post autor: Satan » 2019-05-19, 20:32

Wróciłem do tej relacji...piękne te fotki...co będę kłamał...jesienią też powinno być tam urokliwie... ;-)
For God Your Soul... For Me Your Flesh

Dark Side of N.P.M.

ODPOWIEDZ