Poprzedni temat «» Następny temat
Miedzy Białką a Popradem.
Autor Wiadomość
_Falco_

Wysłany: 2018-09-10, 21:29   

Falco po prostu, po cichu czekała na ciąg dalszy.
A że na forum widocznie nie ma po cichu, to głośno krzyczę : Poproszę więcej !!! Relacji i zdjęć!!!

A swoją drogą to zgadzam się z wodzem, że wszystkie drogi, te prowadzące w Tatry są piękne 😉😉😉 chociaż ostatnio te prowadzące w Bieszczady też...

Z pozdrowieniami

wodzu 

Wysłany: 2018-09-10, 23:30   

kulczyk1 napisał/a:
wodzu napisał/a:
... ech...

E tam całe to forum zrobiło sie "ech".
A my - róbmy swoje.

Tak jest, Kulczyku... róbmy swoje... zwłaszcza, że nie najgorzej nam to wychodzi :-D
Fora są tylko na chwilę i o tyle mają sens, o ile poprzez nie spotkają się w realnym świecie bratnie dusze... reszta to ułuda...

Falco... pójdźmy na kompromis... te drogi są piękne, które prowadzą nas do spełnień... niezależnie od gór...
Chociaż te najpiękniejsze, które prowadzą w Tatry! :mrgreen:

tadeks 

Wysłany: 2018-09-16, 12:32   

wodzu napisał/a:
Chłopina się nałaził, wora nadźwigał, a tu nikomu nie chce się nawet w klawiaturę stuknąć kilka razy... ech...
Wodzu,
podziękowania za relację, pochwały, ochy!, achy! (w tym moje) nad "Kulczyk na Spiszu" były w początkowej części wątku po ubiegłorocznej relacji Kulczyka z penetracji tego pięknego, niedocenianego i mało znanego rejonu. Myślę, że Kulczyk nie jest łasy na tego rodzaju reakcje i dalej będzie na forum zamieszczał fotorelacje ze swoich wędrówek.
(Za kilka dni będzie następna z bliskiego mi rejonu. Już na nią czekam).

Kulczyk,
jeżeli nie jest to Twoją tajemnicą, to podaj namiary na to super agro w górnej części Łapszanki.

wodzu 

Wysłany: 2018-09-16, 21:25   

Tadeks, o co mnie się rozchodziło w moim poście, to dobrze wyczuł Kulczyk i stosownie odpowiedział :mrgreen:

kulczyk1 

Wysłany: 2018-09-19, 20:24   

tadeks napisał/a:
to podaj namiary na to super agro w górnej części Łapszanki.

Żadna tajemnica Łapszanka 62 - koncert wilków gdzies pod Magurką słyszany z balkonu - bezcenny.

Odpowiedz do tematu