Poprzedni temat «» Następny temat
mapy
Autor Wiadomość
tadeks 

Wysłany: 2017-09-06, 20:37   

Pisałem o ubiegłorocznej mapie BN Compassu i zestawie błędów, uwag oraz propozycji wysłanych do wydawnictwa.
"Przypuszczam na granicy pewności, kto to zrobił"
Chyba tajemnica w temacie jest zbyteczna. Ujawnię więc "sprawcę".
Nasz Szanowny Forumowy Kolego PermanentTravel DZIĘKUJĘ za wyręczenie mnie i reakcję na moją ocenę ubiegłorocznej mapy BN.
Wydawnictwu Compass DZIĘKUJĘ za uwzględnienie tego co PermanentTravel wysłał.

PermanentTravel 

Wysłany: 2017-09-06, 23:15   

tadeks napisał/a:
Nasz Szanowny Forumowy Kolego PermanentTravel DZIĘKUJĘ za wyręczenie mnie i reakcję na moją ocenę ubiegłorocznej mapy BN.
Wydawnictwu Compass DZIĘKUJĘ za uwzględnienie tego co PermanentTravel wysłał.

Nie ma za co! Uwagi wydawały mi się na tyle cenne, że stwierdziłem, że Compass MUSI się o nich dowiedzieć i jak widać podobnie je ocenili, skoro w kolejnym wydaniu można zauważyć efekty ;-) Co do tajemnicy "sprawcy", to wydaje mi się, że chciałeś zachować ją tylko pro forma, ponieważ jeśli dobrze pamiętam, to informowałem Cię o tym, że zamierzam im to wysłać. Aby rozwiać ewentualne wątpliwości innych forumowiczów, Compass od początku wiedział, że nie ja jestem autorem tych wspaniałości a jedynie ich posłańcem ;-) Pozdrawiam i gratuluję dociekliwości oraz wnikliwości!

tadeks 

Wysłany: 2017-09-09, 22:15   

PermanentTravel napisał/a:
Co do tajemnicy "sprawcy", to wydaje mi się, że chciałeś zachować ją tylko pro forma, ponieważ jeśli dobrze pamiętam, to informowałem Cię o tym, że zamierzam im to wysłać.
Dobrze pamiętesz i nawet poinformowałeś mnie, że z wydawnictwa otrzymałeś odpowiedź z analizą i akceptacją większości moich uwag.
Napisałem trochę tajemniczo i nieprecyzyjnie, ponieważ poza Tobą tematem zainteresowane były jeszcze inne osoby, w tym pewna osoba z innego forum, gdzie też analizę mapy przedstawiłem.
To wybitny znawca Beskidu Niskiego, współpracuje z Compassem, a Jego nazwisko figuruje na mapie wśród konsultantów merytorycznych. Nie mam pewności, czy wysłał moje uwagi. Gdy z nim rozmawiałem nie był zdecydowany.
Więc moje nieprecyzyjne stwierdzenie "Przypuszczam na granicy pewności, kto to zrobił" dotyczyło dwóch osób: Ty byłeś tą "pewnością", a wspomniany wyżej "przypuszczeniem". To takie określenia w uproszczeniu.

Satan 
Ostatni Szyderca

Wysłany: 2018-01-22, 18:55   

Zanabywszy...

Zanabywszy...

W tym roku nie wykluczam... :-P

Dark Side of N.P.M.

menel 
byku z plastyku

Wysłany: 2018-02-17, 16:58   

Gryf się przyczynił, że odebrawszy przesyłeczkę, Beskidy Skolskie już w szafie. Wersja laminowana:

http://www.stezhky.org/?m0prm=50&m1prm=204

menel 
byku z plastyku

Wysłany: 2018-05-19, 15:06   

Z wydawnictwa Compass dwa tematy, które muszę mieć w szafie :

http://www.compass.krakow...cko-turczanskie

oraz :

http://www.compass.krakow...e-gory-izerskie

tadeks 

Wysłany: 2018-06-05, 15:56   

Przed południem kupiłem mapę Compassu Beskid Wyspowy wyd.2018. Na drugiej stronie miła niespodzianka Pogórze Wiśnickie. Na północy ta strona mapy sięga po Bochnię i Brzesko.
Tak wyposażony: szybkie pakowanko i wieczorem wyjazd w obszar ujęty na drugiej stronie mapy.

kulczyk1 

Wysłany: 2018-06-05, 22:51   

tadeks napisał/a:
mapę Compassu Beskid Wyspowy wyd.2018.

Ha mam tę mape to również sie spakuję - może spotkam tadeksa? :mrgreen:

Odpowiedz do tematu