Poprzedni temat «» Następny temat
Pitawal zakopiański
Autor Wiadomość
Lidka K. 
jędza włocławska

Wysłany: 2018-01-29, 20:44   

https://krakow.onet.pl/tpn-wezwal-do-zaprzestania-kursowania-i-demontazu-kolejki-na-kasprowy-wierch/k6rxc3z.amp

No...

Satan 
Ostatni Szyderca

Wysłany: 2018-03-03, 09:42   

No masz... :mrgreen:

https://wiadomosci.wp.pl/miejsce-noclegowe-obok-kaluzy-wymiocin-czyli-jak-przetrwac-noc-w-schronisku-6225839675496065a

Dark Side of N.P.M.

dave 

Wysłany: 2018-03-03, 17:24   

Daj spokój, miałem nieprzyjemność doświadczyć takiego noclegu i, co ciekawe, nie w schronisku. :-?

menel 
byku z plastyku

Wysłany: 2018-03-03, 17:37   

Z tatrzańskich noclegów w schronisku najmilej wspominam "Murowaniec", tam gleby nie ma, w związku z tym i chlew mniejszy, jest to jeden z powodów, za który cenię to schronisko.

sosikhehe 
PIWOSZ MARCIN

Wysłany: 2018-03-04, 17:16   

@Satan
Przeczytałem połowę tego artykułu wiadomo że jest to też trochę podkolorowane przez osoby które spodziewają się hotelu w środku gór- odsyłam na Kalatówki.
Wiadomo takie sytuacje się zdarzają, nie mam zamiaru nikogo bronić. Sam zauważyłem że w lato w Tatry ciągnie ostatnio ludzi nie zbyt wychowanych w kulturze- że to tak ujmę ;-)
Dlatego częściej jeżdżę zimą.

@Menel
Zgadzam się w Murowańcu jest fajnie, imprezki też są ale po 22 sala główna jest zamykana i koniec bajery a dalsza impreza w pokoju albo spać. Jeśli ktoś naprawdę zejdzie późno bo coś faktycznie się stało to nie zostanie odprawiony z kwitem z murowańca. ;-) Z resztą droga z Murowańca na dół przez Dolinę Suchej Wody to iście leśna szeroka droga, czołówkę można kupić ha więc co za problem nawet wrócić o 21. Dlatego nie rozumiem cyrków które dzieją się w Moku.

W większości alpejskich schronisk wygląda to tak samo jak w Murowańcu, ogólnie robi się rezerwacje, a jeśli ktoś przyjdzie bez to w zależności od obłożenia dostanie posłanie ale niech nie liczy na fajerwerki i 5 czy tam 10 gwiazdek na bookingu :-P
Dobra wyżaliłem się :mrgreen:

Michun 
METEOPATA

Wysłany: 2018-03-14, 19:42   

Góralskie podejście do przepisów, cd :
"Choć to wydaje się kuriozalne, to dwa dni po tragicznym wypadku w Białce Tatrzańskiej Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego z Zakopanego nie wie, kto był właścicielem i inwestorem bramy, która runęła na dwie osoby. Na miejscu zginęła siedemdziesięcioletnia babcia, a jej siedmioletni wnuczek w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Krakowie. Okazało się, że brama powitalna nie tylko nie stała na terenie należącym do pobliskiego hotelu, ale nawet na dwóch działkach należących do różnych właścicieli."
Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty...campaign=chrome

włodarz 

Wysłany: 2018-03-16, 17:43   

" Okazało się, że brama powitalna nie tylko nie stała na terenie należącym do pobliskiego hotelu, ale nawet na dwóch działkach należących do różnych właścicieli."
No proszę, można żyć z pisania nie pisząc poprawnie. :shock:

dave 

Wysłany: 2018-03-16, 18:06   

Zaraz się okaże, że nikt o niczym nie wie, brama się sama postawiła, właścicielkami działek są dwie staruszki, inwestor rozpłynął się w powietrzu i szukaj wiatru w polu. :lol:

włodarz 

Wysłany: 2018-03-16, 18:07   

Jak to u górali. :-)

menel 
byku z plastyku

Wysłany: 2018-03-16, 20:48   

dave napisał/a:
właścicielkami działek są dwie staruszki

Szydzić raczysz... bezdomni, koluniu, bezdomni, którzy.. umarli. :lol:

Michun 
METEOPATA

Wysłany: 2018-03-17, 02:12   

"Zmarł siedmiolatek, który przed kilkoma dniami został przygnieciony drewnianą konstrukcją w Białce Tatrzańskiej – poinformowała rzeczniczka szpitala, w którym przebywał chłopiec, Natalia Adamska-Golińska. Trwa śledztwo w sprawie tragedii."
(http://www.tvn24.pl)
:cry:

Odpowiedz do tematu