Poprzedni temat «» Następny temat
Jedna z nas
Autor Wiadomość
Darg 
czarna owca

Wysłany: 2018-01-21, 21:49   

Czołem wszystkim,
dopiero teraz udało mi się "przebić" przez temat.
Jakiś czas temu zdarzyła nam się przerwa na forum. Za dużo się działo. Wszystko się jednak powoli układało i planowaliśmy zajrzeć na chwilę na zlot na Przysłopie. Niestety przed zlotem wszystko się zawaliło...
Nie przypuszczałem, że pierwszy wpis po przerwie przyjdzie mi pisać w takich okolicznościach.
Dziękuję Wam wszystkim za wpisy, wiadomości i wszystkie dobre słowa, a Lidce, Remedios, Krutulowi oraz Roncowi dodatkowo za udział w pogrzebie. Dowiedziałem się ile wymagało to poświęcenia.
Także wszystkim tym, o których nie wiem, m.in. za prezenty dla dzieci. Szczęścia w oczach Krzysia na widok "pociągu" nie da się opisać.
Michun, dziękuję za mapy dla kółka turystycznego. Bożena chciała zrobić to osobiście na zlocie.
Satan, mam nadzieję, że już w tym roku. Tak przynajmniej planowaliśmy "oswajanie młodzieży z terenem" i pokazywanie różnych stron świata.
Marco, nie musie być przepięknie. Wystarczy, że będzie normalnie, bo na razie problemy sprawiają nawet proste sprawy...
Kasjopea i Vlado, Wam dziękuję za wspólne wyprawy, zwłaszcza te dalekie.
A doatkowo, Lidce, Remedios i Krutulowi dziękuję za męczące rozmowy. Także, a może głownie, te o "niczym".

Odpowiedz do tematu