Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs Forum NPM 2016- Wyniki.
Autor Wiadomość
sparkus 

Wysłany: 2017-03-22, 16:38   

Niniejszym, składam podziękowania Redakcji za ufundowaną nagrodę, która na pewno rozgoni nudę jakiegoś szarego, słotnego dnia i dla Kulczyka za wzbogacenie przesyłki o cenne materiały ze wschodnich terenów, które już zacząłem "studiować" z myślą o wiosennych wypadach.

lapetti 
Bolilol Forevor

Wysłany: 2017-03-23, 13:21   

kulczyk1 napisał/a:

pięć zestawów (...) do podziału na siedmioro laureatów - na debiutancie odbije się wspominana wyżej fala ;-)

Kociarstwo uniżenie dziękuję Dziadkowi za skuteczne rozwiązanie tego, jakże zawiłego problemu matematyczno-logistycznego :mrgreen:

menel napisał/a:

Monsieur lapetti, pamiętam. Z B. Żywieckim będzie problem z powodu awarii twardego dysku i kilka albumów poszło! Bieszczady uzupełnię, chociaż też chyba ze dwa foldery poszły się paść. Także uprasza się o cieprliwość, a w razie czego, nie bij, wytłumacz.. ;-)

Jako że właśnie konsumuję pyszną kanapkę z jakże przepyszną pasztetową i kiszonym ogórkiem, nie pozostaje mnie napisać nic inkszego, ponad jedno słowo - które nasuwa się samo: pasztet... :shock:

menel napisał/a:

A lapetti to sam na siłę w gips się pcha.. :mrgreen:

Żeby, Panie, za jeden, drobny byk (haszcze) zara do mordobicia się brać? :mrgreen:

menel 
byku z plastyku

Wysłany: 2017-03-23, 13:33   

lapetti napisał/a:
Żeby, Panie, za jeden, drobny byk (haszcze) zara do mordobicia się brać? :mrgreen:

Już wystąpiły u mnie na czole kropelki potu, że się nie daj Boże.. obrazisz. :mrgreen:

kulczyk1 

Wysłany: 2017-03-23, 21:34   

lapetti napisał/a:

Kociarstwo uniżenie dziękuję Dziadkowi za skuteczne rozwiązanie tego, jakże zawiłego problemu matematyczno-logistycznego :mrgreen:

Powinieneś jeszcze dodać , że niniejszym "nie będziemy już pluć starym do kawy" :mrgreen: :mrgreen:
lapetti napisał/a:

A lapetti to sam na siłę w gips się pcha.. :mrgreen:

Trzymając sie kociej tematyki kolego lapetti proszę nie odwracać go ogonem. :mrgreen:

buba1

Wysłany: 2017-03-23, 22:11   

Kulczyk! doszla i do mnie paczuszka! dzieki za mapki zarowno wschodnich jak i zachodnich rubiezy naszego kraju, a i do poczytania cosik bedzie! A dzieki stylowej "skarpecie" bede juz mogla w pociagu pic mleko w butelce po spirytusie i zaden burak sie nie doczepi! :mrgreen:

na wiecznych wagarach od życia..

rambi 

Wysłany: 2017-03-24, 06:59   

Wracam z wyjazdu a tam miła niespodzianka i to z mapkami rejonu, który chciałbym w tym roku odwiedzić :-) Bardzo dziękuję! :-) Książka ustawiona w kolejce i to na wysokiej pozycji ;-)

lapetti 
Bolilol Forevor

Wysłany: 2017-03-30, 11:19   

I ja dołączam się do peanów na cześć niejakiego kulczyka! Paleta nagród i suwenirów dotarła i k'mnie, i choć w nieco tajemniczych i niejasnych okolicznościach, to niniejszym serdecznie dziękuję!
Zastanawia mnie tylko jedna kwestia: skąd Szef Konkursu wiedział, że mam pociąg do ... pedałów (rowerowych)? :mrgreen:

creamcheese 
creamcheese

Wysłany: 2017-03-30, 16:25   

O Wielki Prowadzący!!
Panicz łaskawie dziękuje.

buba1

Wysłany: 2017-03-30, 17:17   

a do mnie doszla jeszcze jedna poczuszka! podziekowania dla tajemniczego nadawcy! :mrgreen:

na wiecznych wagarach od życia..

kulczyk1 

Wysłany: 2017-03-30, 21:02   

lapetti napisał/a:
skąd Szef Konkursu wiedział

Przed dystrybucją była inwigilacja itp. :mrgreen:

creamcheese 
creamcheese

Wysłany: 2017-03-30, 22:12   

Maciarewicz jest z Horyńca??

Vlado 

Wysłany: 2017-05-29, 00:26   

Bardzo dziękuję wszystkim za oddane głosy,
a szczególnie Tobie tadeks za odkopanie relacji z początku roku;)
Osobiście cieszę się, że nasz "rekord" przetrwał kolejny sezon.

Kulczyku dzięki za świetny konkurs i za przesyłkę z upominkami.
Fajnie że one są i fajnie że nie dałeś się malkontentom;)

tadeks 

Wysłany: 2018-02-23, 22:06   

O ubiegłorocznym (2016 r.) konkursie:
rambi napisał/a:
Robimy to przecież po to aby w tym szalonym i pędzącym na oślep świecie propagować piękno gór i fajny sposób ich zwiedzania. Czyż nie warto tego robić? Uważam, że powinniśmy szanować ten konkurs bo niesie on wielką wartość, może nawet nie dla stałych bywalców spędzających tu pół dnia, ale dla ludzi wpadających tu raz na jakiś czas albo, tak jak ja, kiedy maja chwilę czasu. Dzięki niemu udało mi się przeczytać bardzo ciekawe relacje, które wcześniej przeoczyłem. No i przede wszystkim zobaczyć zdjęcia, które powalają z nóg i dają moc na cały dzień po obejrzeniu o poranku. Mam cichą nadzieję, że za rok ten konkurs odżyje
Podkreślenie moje. Od jakiegoś czasu unikam konkursów, jednak z tym co napisał rambi zgadzam się.

rambi 

Wysłany: 2018-02-25, 18:32   

tadeks napisał/a:
Podkreślenie moje. Od jakiegoś czasu unikam konkursów, jednak z tym co napisał rambi zgadzam się.

Też mi jego brakuje Tadeksie :-( Konkurs zawsze "zmuszał mnie" do przejrzenia relacji z ostatniego roku i znajdowania perełek. Niestety życie na codzień nie pozwala mi tu być non-stop. Fajnie, że w zeszłym roku Kulczyk poświęcił konkursowi tyle czasu.

"Tegoroczna edycja" pokazuje niestety jedną rzecz: niezgoda rujnuje. A na forum, by ono żyło, powinno się jednak unikać uszczypliwości, nietolerancji czy wyśmiewania niewiedzy. Inaczej umrze... Podziwiam wiedzę i pasję wielu osób na tym forum i chciałbym aby żyło.

Kasjopea

Wysłany: 2018-02-25, 22:36   

No cóż. Przykro.

Odpowiedz do tematu