Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs Forum NPM 2016- Wyniki.
Autor Wiadomość
sparkus 

Wysłany: 2017-03-22, 16:38   

Niniejszym, składam podziękowania Redakcji za ufundowaną nagrodę, która na pewno rozgoni nudę jakiegoś szarego, słotnego dnia i dla Kulczyka za wzbogacenie przesyłki o cenne materiały ze wschodnich terenów, które już zacząłem "studiować" z myślą o wiosennych wypadach.

lapetti 
Bolilol Forevor

Wysłany: 2017-03-23, 13:21   

kulczyk1 napisał/a:

pięć zestawów (...) do podziału na siedmioro laureatów - na debiutancie odbije się wspominana wyżej fala ;-)

Kociarstwo uniżenie dziękuję Dziadkowi za skuteczne rozwiązanie tego, jakże zawiłego problemu matematyczno-logistycznego :mrgreen:

menel napisał/a:

Monsieur lapetti, pamiętam. Z B. Żywieckim będzie problem z powodu awarii twardego dysku i kilka albumów poszło! Bieszczady uzupełnię, chociaż też chyba ze dwa foldery poszły się paść. Także uprasza się o cieprliwość, a w razie czego, nie bij, wytłumacz.. ;-)

Jako że właśnie konsumuję pyszną kanapkę z jakże przepyszną pasztetową i kiszonym ogórkiem, nie pozostaje mnie napisać nic inkszego, ponad jedno słowo - które nasuwa się samo: pasztet... :shock:

menel napisał/a:

A lapetti to sam na siłę w gips się pcha.. :mrgreen:

Żeby, Panie, za jeden, drobny byk (haszcze) zara do mordobicia się brać? :mrgreen:

menel 
byku z plastyku

Wysłany: 2017-03-23, 13:33   

lapetti napisał/a:
Żeby, Panie, za jeden, drobny byk (haszcze) zara do mordobicia się brać? :mrgreen:

Już wystąpiły u mnie na czole kropelki potu, że się nie daj Boże.. obrazisz. :mrgreen:

kulczyk1 

Wysłany: 2017-03-23, 21:34   

lapetti napisał/a:

Kociarstwo uniżenie dziękuję Dziadkowi za skuteczne rozwiązanie tego, jakże zawiłego problemu matematyczno-logistycznego :mrgreen:

Powinieneś jeszcze dodać , że niniejszym "nie będziemy już pluć starym do kawy" :mrgreen: :mrgreen:
lapetti napisał/a:

A lapetti to sam na siłę w gips się pcha.. :mrgreen:

Trzymając sie kociej tematyki kolego lapetti proszę nie odwracać go ogonem. :mrgreen:

buba1

Wysłany: 2017-03-23, 22:11   

Kulczyk! doszla i do mnie paczuszka! dzieki za mapki zarowno wschodnich jak i zachodnich rubiezy naszego kraju, a i do poczytania cosik bedzie! A dzieki stylowej "skarpecie" bede juz mogla w pociagu pic mleko w butelce po spirytusie i zaden burak sie nie doczepi! :mrgreen:

na wiecznych wagarach od życia..

rambi 

Wysłany: 2017-03-24, 06:59   

Wracam z wyjazdu a tam miła niespodzianka i to z mapkami rejonu, który chciałbym w tym roku odwiedzić :-) Bardzo dziękuję! :-) Książka ustawiona w kolejce i to na wysokiej pozycji ;-)

lapetti 
Bolilol Forevor

Wysłany: 2017-03-30, 11:19   

I ja dołączam się do peanów na cześć niejakiego kulczyka! Paleta nagród i suwenirów dotarła i k'mnie, i choć w nieco tajemniczych i niejasnych okolicznościach, to niniejszym serdecznie dziękuję!
Zastanawia mnie tylko jedna kwestia: skąd Szef Konkursu wiedział, że mam pociąg do ... pedałów (rowerowych)? :mrgreen:

creamcheese 
creamcheese

Wysłany: 2017-03-30, 16:25   

O Wielki Prowadzący!!
Panicz łaskawie dziękuje.

buba1

Wysłany: 2017-03-30, 17:17   

a do mnie doszla jeszcze jedna poczuszka! podziekowania dla tajemniczego nadawcy! :mrgreen:

na wiecznych wagarach od życia..

kulczyk1 

Wysłany: 2017-03-30, 21:02   

lapetti napisał/a:
skąd Szef Konkursu wiedział

Przed dystrybucją była inwigilacja itp. :mrgreen:

creamcheese 
creamcheese

Wysłany: 2017-03-30, 22:12   

Maciarewicz jest z Horyńca??

Vlado 

Wysłany: 2017-05-29, 00:26   

Bardzo dziękuję wszystkim za oddane głosy,
a szczególnie Tobie tadeks za odkopanie relacji z początku roku;)
Osobiście cieszę się, że nasz "rekord" przetrwał kolejny sezon.

Kulczyku dzięki za świetny konkurs i za przesyłkę z upominkami.
Fajnie że one są i fajnie że nie dałeś się malkontentom;)

Odpowiedz do tematu