Spam?

opinie, sugestie i inne informacje

Moderatorzy: Madziul, Asia M., Marcin K-G, sebastian.f

Spinaker

Post autor: Spinaker » 2009-08-27, 21:48

biedronka pisze:Smiejecie sie z nazwy forum, to ja Wam powiem ze taka nazwe wymyslil nam najstarszy uzytkownik forum, ktory ma 67 latek i na naszym starym forum stwierdzil ze z nas sa takie dobre i mile elfiki i ze forum powinno nazywac sie tak jak sie obecnie nazywa....

Jak chcecie to zapraszam wszystkie mile osoby, a niemilych juz nie zapraszam ;P
Brzmi jak sekta, aż strach się bać :lol:
Skądkolwiek wieje wiatr ma on zapach Tatr

Awatar użytkownika
Dante

Post autor: Dante » 2009-08-27, 23:25

Hahaha... a ja myślałem, że to jakieś miłe dziewczę mnie podrywa na jakieś forum :lol:

Marzenia Dantego zostały zdruzgotane :roll:
W dziewiczych lasach jest rozkosz;
W odludnych wybrzeżach zachwyt;
Towarzystwo, jeśli nikt nie przeszkadza;
W głębi morza i ryku muzyki;
Nie to, że mniej kocham człowieka,
ale naturę bardziej...

Tomekk

Post autor: Tomekk » 2009-08-28, 08:57

Hmm, dla mnie to małe deja vu ;-)
Kilkanaście miesięcy temu dostałem (na zupełnie innym forum) identyczne zaproszenie do udziału w owym "elfowym" forum. "Z pewną taką nieśmiałością" (pamięta jeszcze ktoś ową hitową onegdaj reklamę podpasek ?? :-D ) wszedłem na to forum i czasami tam dyskutowałem. Było tam (a może i jest nadal) kilkadziesiąt osób które dyskutowały na bardzo różne tematy: o polityce, literaturze, stosunkach polsko - żydowskich, motoryzacji, sporcie, seksie itd. Ja toczyłem tam ostre spory z jakimś komunistą, wielbicielem geniuszu Wojciecha Jaruzelskiego :-)

Kiedyś ustawiłem sobie motto wyświetlające się pod moimi postami - cytat z mojego ulubionego pisarza Józefa Mackiewicza. Brzmiał on tak: "Bij komunistów, ratuj wolną myśl".
Najpierw zacząłem dostawać maile od adminki z prośbą o usunięcie motta bo to jest "wzywanie do nienawiści", "zachęcanie do przemocy" - kiedy odmówiłem, ona sama mi to motto usunęła. Natychmiast zatem opuściłem to forum, bo cenzury nie akceptuję w żadnej postaci, zwłaszcza w tak absurdalnej formie...

Awatar użytkownika
Pio

Post autor: Pio » 2009-08-28, 13:45

hm.. jakoś nawet bez szukania na necie od razu stwierdziłem, że to spam. Biedronka nie napisała wcześniej nawet jednego postu na naszym forum, a zarejestrowała się chwilę wcześniej przed wysłaniem tego "zaproszenia".
Chyba już należę do tych niemiłych wiec zaproszenie uważam za nieaktualne :-P
wyczekiwanie

Veritka

Post autor: Veritka » 2009-08-28, 15:31

No wiecie... poczułam się z lekka urażona. WSZYSCY dostali zaproszenie, tylko ja nie :-(
Jakaś trędowata chyba jestem :-D
"Istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalny"
Gór to też dotyczy :)

Awatar użytkownika
Maciek P
Kontakt:

Post autor: Maciek P » 2009-08-28, 17:21

Eeee tam .. od razu trędowata.
Może po prostu nie .... "piszesz tak fajnie" :lol: ;-)
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Awatar użytkownika
sparkus

Post autor: sparkus » 2009-08-28, 19:15

Veritka pisze:poczułam się z lekka urażona. WSZYSCY dostali zaproszenie, tylko ja nie
Wiesz Veritka, ja mam podobne odczucie, z tym tylko, że przez moment poczułem się tym wybranym, a tu się okazuje, że prawie całe forum zostało zaproszone. No i jak tu nie poczuć się urażonym :lol:
W górach jest niewiele, ale jest to co najlepsze.

Awatar użytkownika
Dante

Post autor: Dante » 2009-08-28, 21:44

Sprawdziłem na sobie. To nie spam. Nawet polewnie tam jest... no i pogadac można.
W dziewiczych lasach jest rozkosz;
W odludnych wybrzeżach zachwyt;
Towarzystwo, jeśli nikt nie przeszkadza;
W głębi morza i ryku muzyki;
Nie to, że mniej kocham człowieka,
ale naturę bardziej...

Awatar użytkownika
meg

Post autor: meg » 2009-09-17, 14:27

biedronka pisze:Jak ja jestem botem, to Ty tez jestes botem Marcin i donosicielem do tego - ladnie to tak na kogos skarzyc? Gdzies sie tego nauczyl?

Ja tylko grzecznie zapraszalam do nas, bo nasze forum nie jest konkurencja dla tego - to jest tematyczne, a nasze na kazdy temat....

Zapraszalam tylko tych co fajnie pisza, ale widac ze niektorych nie warto bylo zapraszac.....
wychodzi na to, że zapraszasz wszystkich, a wiadomość została wysłana masowo- więc nie sądzę, żeby osoby "fajnie piszące" były w ogóle jakoś wybierane. Też dostałam taką wiadomość- po prostu próbujesz w nieumiejętny sposób promować forum "jakieś tam" (bez urazy, ale jak zobaczyłam wiadomość od razu "nie byłam zainteresowana" traktując ją właśnie jako spam).

Uzywając słowa określenia "donosić" z góry sam/a przyznajesz, że to co zostało zrobione nie było do końca fair.

Jeśli chcesz się promować przez fora, to proponuję raz, że wybrać staranniej grupę docelową (na zainteresowanych, powiązanych, jak tam chcesz) i jak chcesz zostawiać linki i zapraszać do siebie to też coś wnieś od siebie.

Ja mówię stanowcze NIE.

Że pustki na forum macie to się nie dziwię, działania odnoszą efekty odwrotne do zamierzonych, jak widać.

ODPOWIEDZ