Czy jesteś za zmianami w konkursie/plebiscycie forum npm?

Sondy i ankiety - komentarze, opinie...

Moderatorzy: Madziul, Asia M., Marcin K-G, sebastian.f

Czy jesteś za zmianami w konkursie/plebiscycie forum npm?

Czas głosowania minął 2015-02-28, 19:50

tak
27
56%
nie
21
44%

Liczba głosów: 48

Awatar użytkownika
Ronc

Post autor: Ronc » 2015-03-04, 11:17

Leuthen pisze:Odpowiem Ci, Ronc, co wg mnie oznacza, że 7 osób jawnie zadeklarowało swój sprzeciw wobec zmian, a 5 poparło ten pomysł. Oznacza to, że 12 osób miało cywilną odwagę przyznać się do swoich poglądów w tej kwestii. Amen.
Leuthen te słowa powinieneś skierować do Vlado, to on dolewa oliwy do ognia.
I to on doszukuje się złych intencji innych (głosujących niejawnie) forumowiczów.

Awatar użytkownika
sparkus

Post autor: sparkus » 2015-03-04, 12:19

Leuthen pisze: Odpowiem Ci, Ronc, co wg mnie oznacza, że 7 osób jawnie zadeklarowało swój sprzeciw wobec zmian, a 5 poparło ten pomysł. Oznacza to, że 12 osób miało cywilną odwagę przyznać się do swoich poglądów w tej kwestii. Amen
Leuthen, uważam, że to jest zbyt daleko posunięta insynuacja i próba dezawuowania głosowania w temacie wypracowania wspólnych reguł dotyczących konkursu.
Ponieważ nie było wymogu publicznej deklaracji, to głosowałem poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji w ankiecie, ale jeśli to takie ważne, to chcę oświadczyć, że zagłosowałem na "tak".
W górach jest niewiele, ale jest to co najlepsze.

Awatar użytkownika
Marcin K-G
Kontakt:

Post autor: Marcin K-G » 2015-03-04, 12:32

Ważne, by mieć odrobinę zaufania do głosujących... Tu tego "trochę brakuje"...

Prawdę mówiąc chyba nie ma sensu dalsze udowadnianie kto ma rację, kto kogo nie rozumie...
Słowo pisane w przeciwieństwie do mówionego ma to do siebie, że mimo wszystko dość łatwo o pomyłkę, o nadanie innego tonu wypowiedzi, niż zamierzył rozmówca, o złą (nieprawidłową) interpretację interpunkcji (lub jej użycie), co powoduje "totalne" niezrozumienie siebie nawzajem...
Jestem prawie pewien, że w realnym świecie dużo łatwiej byłoby się Wam porozumieć.
Na chwilę obecną dopóki każdy będzie obstawiał przy swoim - nie widzę za bardzo szans na porozumienie. A szkoda. Z fajnej zabawy zrobił się młyn, który ogólnie bardziej szkodzi Forum, niż mu służy...
12 (13 ze Sparkusem) osób wypowiedziało się jawnie.
48 osób brało udział ogólnie w ankiecie, wg której wygrał pomysł wprowadzenia zmian.
Wyjścia są 2. Nie wprowadzacie ŻADNYCH ZMIAN i za kilka miesięcy będzie kolejny chaos (za kolejne obrzucanie się błotem mogą posypać się ostrzeżenia - nie wykluczamy tego :-P ). Część osób się obrazi, inni nie wezmą udziału w ogóle... O atmosferze na Forum w ogóle nie wspomnę. Ale zasady pozostaną niezmienione.
Drugi wariant zakłada ułożenie zasad / regulaminu / założeń KONKURSU / PLEBISCYTU na nowo. Nie wszystko musi "wylecieć". Każdy punkt można NA SPOKOJNIE PRZEDYSKUTOWAć - podeprzeć się za / przeciw... Można wspólnie osiągnąć kompromis. Coś zostanie po staremu, coś zostanie zmienione... Ale WSPÓLNYMI SIŁAMI... Osobiście myślę, że lepiej spróbować zbudować coś na nowo, niż w nieskończoność "lepić" twór, który i tak się sypie, i tak będzie bojkotowany...
A poza tym... Internet to nie wszystko :-) Życie toczy się dalej :mrgreen:
:arrow: :arrow: n.p.m. na Facebook'u
:arrow: :arrow: n.p.m. na Twitter

:arrow: Jeśli chcesz się zarejestrować na forum NPM - PRZECZYTAJ TEN WĄTEK

Awatar użytkownika
Vlado

Post autor: Vlado » 2015-03-04, 12:49

Za zmianami opowiedzieli się chyba prawie wszyscy.
Ale super by było gdyby tym zajął się ktoś bezstronny i obiektywny, ktoś kogo zdanie szanują wszyscy, jak na przykład Sparkus.

Awatar użytkownika
Marcin K-G
Kontakt:

Post autor: Marcin K-G » 2015-03-04, 13:01

Pomysł bardzo dobry. Pytanie co na to Sparkus ;-)
:arrow: :arrow: n.p.m. na Facebook'u
:arrow: :arrow: n.p.m. na Twitter

:arrow: Jeśli chcesz się zarejestrować na forum NPM - PRZECZYTAJ TEN WĄTEK

Leuthen

Post autor: Leuthen » 2015-03-05, 17:20

Ronc pisze:
Leuthen pisze:Odpowiem Ci, Ronc, co wg mnie oznacza, że 7 osób jawnie zadeklarowało swój sprzeciw wobec zmian, a 5 poparło ten pomysł. Oznacza to, że 12 osób miało cywilną odwagę przyznać się do swoich poglądów w tej kwestii. Amen.
Leuthen te słowa powinieneś skierować do Vlado, to on dolewa oliwy do ognia.
I to on doszukuje się złych intencji innych (głosujących niejawnie) forumowiczów.
sparkus pisze:Leuthen, uważam, że to jest zbyt daleko posunięta insynuacja i próba dezawuowania głosowania w temacie wypracowania wspólnych reguł dotyczących konkursu.
Długo się zastanawiałem, co odpowiedzieć. Zwyciężyła myśl najprostsza - pytanie: jak tam Wasze postępy przy pisaniu relacji? :-)

Awatar użytkownika
sparkus

Post autor: sparkus » 2015-03-06, 20:29

Vlado pisze:super by było gdyby tym zajął się ktoś bezstronny i obiektywny, ktoś kogo zdanie szanują wszyscy, jak na przykład Sparkus.
Dzięki Vlado, to miłe co napisałeś, ale jest jedno "ale", mam poważne wątpliwości, czy spełniam wymienione przez Ciebie warunki.
- bezstronny nie jestem, bo piszę relacje i zamieszczam na forum.
- obiektywnym też mi będzie być trudno z racji, że jestem użytkownikiem tego
forum.
- a czy wszyscy szanują zdanie? bez głosowania i to tajnego nie sposób się dowiedzieć, ale na pewno wyszło by szydło z worka. :mrgreen:
Uważam też, że michun zrobił dobry początek i ma szansę to pomyślnie zakończyć, tylko musimy mu w tym dziele spokojnie i bez zbędnych emocji pomóc.

P.S.
Kilka dni temu napisałem: :-/
cyt.
Ponieważ nie było wymogu publicznej deklaracji, to głosowałem poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji w ankiecie,

Pragnę sprostować to napisane powyżej zdanie, bo jednak Vlado umieścił w swoim poście prośbę o publiczne głosowanie. Myślę, że mi Vlado wybaczy ten mały przekręt.
W górach jest niewiele, ale jest to co najlepsze.

ODPOWIEDZ