Czy jesteś za zmianami w konkursie/plebiscycie forum npm?

Sondy i ankiety - komentarze, opinie...

Moderatorzy: Madziul, Asia M., Marcin K-G, sebastian.f

Czy jesteś za zmianami w konkursie/plebiscycie forum npm?

Czas głosowania minął 2015-02-28, 19:50

tak
27
56%
nie
21
44%

Liczba głosów: 48

Awatar użytkownika
mhu1979

Post autor: mhu1979 » 2015-02-24, 21:32

cthulhu pisze:A mnie to głosowanie natomiast przypomina obecna sytuację w kraju:
-"jestem za zmianami, ale na PIS nie zagłosuję w życiu" :-P - to raz.(bynajmniej osobiście nie mam nic do tej partii),
Dwa - Jeśli przytaczasz osobę Macierewicza, to odpowiem wprost, że mi przed oczami wielokrotnie Niesiołowski przed oczami stanął, czytając co niektóre teksty.

Widzę, że na forum jak w kraju. Staty wyrównane, ale i tak bliżej do podziału niż do połączenia, he he.
Nie włączajcie pls. polityki. Oczywiście każdy może głosować za czym chce i nie musi nawet podawać wyjaśnienia.
Gówniarzeria pierwszy raz w górach :-)

Awatar użytkownika
cthulhu
Kontakt:

Post autor: cthulhu » 2015-02-24, 22:20

mhu1979 pisze:
cthulhu pisze:A mnie to głosowanie natomiast przypomina obecna sytuację w kraju:
-"jestem za zmianami, ale na PIS nie zagłosuję w życiu" :-P - to raz.(bynajmniej osobiście nie mam nic do tej partii),
Dwa - Jeśli przytaczasz osobę Macierewicza, to odpowiem wprost, że mi przed oczami wielokrotnie Niesiołowski przed oczami stanął, czytając co niektóre teksty.

Widzę, że na forum jak w kraju. Staty wyrównane, ale i tak bliżej do podziału niż do połączenia, he he.
Nie włączajcie pls. polityki. Oczywiście każdy może głosować za czym chce i nie musi nawet podawać wyjaśnienia.
Słuszna uwaga. Zrobiłem to świadomie bo nie mogłem się powstrzymać. To tak jakbym ściągnął koszulkę po strzeleniu bramki. Jak dostanę żółtą kartkę to przyjmę ją na klate bez protestów. ;-)

Awatar użytkownika
Michun

Post autor: Michun » 2015-02-24, 22:43

Chodziło mi nie tyle o odwołanie do osoby z jakiejś konkretnej opcji politycznej, ile raczej o zabawne sformułowanie odszukiwania się ukrytych, ciemnych intencji.
"I don't hate people, I just feel better when they aren't around"
Ch. Bukowski
www.mojasciezkawgory.blogspot.com

Awatar użytkownika
Wiesio
Kontakt:

Post autor: Wiesio » 2015-02-25, 14:40

Nie wiem po co mieszacie to tego politykę?

Mi formuła obecnego konkursu odpowiada - jest miło, sympatycznie, kategorie czasem niegórskie ale zabawne. Doceniam zapał i zaangażowanie Vlada (pewnie biedak ma za dużo wolnego czasu), co nie znaczy, że nie jestem otwarty na ewolucję konkursu.

Ale drogi Michunie - nie twoimi metodami.

Jeśli chciałeś się wykazać kreatywnością i chęcią wystarczyło napisać: drogi Vlado - zróbmy to razem. Tak, wiem - miałeś przemyślenia i wycofałeś się z niektórych swoich pomysłów, ale pozostał jakiś taki ... zapach ;-P

Jak coś głosowalem na nie. Fikcyjnych kont też nie będę zakladał ;-)

pozdrawiam obie strony muru i znikam do niedzieli w Tatrach :-)
Wiesio
O fotografii i górach
iWiesio.pl

Awatar użytkownika
menel

Post autor: menel » 2015-02-25, 15:04

Wiesio pisze:Fikcyjnych kont też nie będę zakladał ;-)
Uffff, co za ulga. W końcu to tylko zabawa. :mrgreen:
ПУНКС НОТ ДЭД !

Awatar użytkownika
mhu1979

Post autor: mhu1979 » 2015-02-26, 09:28

Wiesio pisze:Jeśli chciałeś się wykazać kreatywnością i chęcią wystarczyło napisać: drogi Vlado - zróbmy to razem. Tak, wiem - miałeś przemyślenia i wycofałeś się z niektórych swoich pomysłów, ale pozostał jakiś taki ... zapach ;-P
Jak dla mnie to "jakis taki... zapach pozostal..." ale po glosujacych na siebie :-)
Gówniarzeria pierwszy raz w górach :-)

Awatar użytkownika
Marcin K-G
Kontakt:

Post autor: Marcin K-G » 2015-02-26, 22:10

Tak informacyjnie: wciąż jestem w rozjazdach po Polsce, ale jestem także w trakcie czytania wątków konkursowych.
Tymczasem życzę owocnego podejmowania wspólnych decyzji, bo konkurs jest przecież zabawą Forumowiczów - to Wy musicie ustalić sobie zasady i regulamin, którego będziecie się trzymać.
A jeśli komuś zasady nie odpowiadają - nie musi brać w nim udziału.
Zaznaczam, że nie mam pełnego obrazu, więc pewnie za jakiś czas coś w swej wypowiedzi mogę zmodyfikować - dopowiedzieć...
Czytam dalej, póki mam jeszcze kilka minut ;-)
Pozdrawiam!

Ciąg dalszy nastąpi ;-)
:arrow: :arrow: n.p.m. na Facebook'u
:arrow: :arrow: n.p.m. na Twitter

:arrow: Jeśli chcesz się zarejestrować na forum NPM - PRZECZYTAJ TEN WĄTEK

Awatar użytkownika
Michun

Post autor: Michun » 2015-02-28, 13:56

Marcin K-G pisze:Tymczasem życzę owocnego podejmowania wspólnych decyzji, bo konkurs jest przecież zabawą Forumowiczów - to Wy musicie ustalić sobie zasady i regulamin, którego będziecie się trzymać.
A jeśli komuś zasady nie odpowiadają - nie musi brać w nim udziału.
Właśnie o to chodzi, żeby zasady zostały wreszcie ustalone drogą demokratycznego głosowania a nie jednoosobowej decyzji (czyjejkolwiek).
Ch. Bukowski

Awatar użytkownika
evi

Post autor: evi » 2015-02-28, 19:46

Tak :-)
Wędrowanie pozwala odkryć prawdę o sobie i innych ludziach

Awatar użytkownika
Michun

Post autor: Michun » 2015-02-28, 20:11

Dziękuję wszystkim 48miu głosującym osobom, głosowanie pokazało, że konkurs/plebiscyt jest dla forowiczów ważny a także sporą potrzebę zmian.
Zarazem cieszę z się z wyniku, ale osoby głosujące- z różnych przyczyn- przeciwko zmianom pragnę uspokoić, że nic nie będzie przeprowadzane pokątnie i poza demokratycznymi głosowaniami i wbrew woli większości. Przynajmniej taka jest moja intencja.
Propozycje ankiet będą sie pojawiać w przeznaczonych do tego wątkach na przykład Vlado i moim. (Np na pewno głosowania wymaga zachowanie lub nie poszczególnych kategorii).
Ch. Bukowski

Awatar użytkownika
Marcin K-G
Kontakt:

Post autor: Marcin K-G » 2015-03-03, 12:14

Tematów powiązanych jest kilka.
Parę słów ode mnie znajdziecie tu: http://npm.pl/forum/viewtopic.php?p=116895#116895

Awatar użytkownika
Vlado

Post autor: Vlado » 2015-03-04, 00:00

Głosów jawnych - 12
tak - 5
nie - 7

Michunie, moim zdaniem oczywiście, żebyś znowu mi nie zarzucał, że mówię Tobie co masz robić, jeśli chcesz mieć mandat od forumowiczów do przeprowadzenia zmian, powinieneś zadać pytanie wprost:
"Czy jesteś za tym, żeby forowicz Michun przeprowadził zmiany w konkursie "Naj" poprzez serię ankiet?"
Wtedy wszystko będzie jasne.
I bardzo bym prosił, jeśli zdecydujesz się o to zapytać, żeby głosy w tej ankiecie były jawne, zgodnie z tradycją jaką mieliśmy w konkursie "Naj", następne ankiety zrobisz już według własnego uznania.
stary osioł bez katalizatora, zapchlony

Awatar użytkownika
Ronc

Post autor: Ronc » 2015-03-04, 08:42

Vlado pisze:Głosów jawnych - 12
tak - 5
nie - 7
Vlado pisze:I bardzo bym prosił, jeśli zdecydujesz się o to zapytać, żeby głosy w tej ankiecie były jawne, zgodnie z tradycją jaką mieliśmy w konkursie "Naj",
Vlado, i co ma to oznaczać? Że ankieta została zmanipulowana? Że ktoś ankietami manipuluje i będzie manipulował? Przecież to już zakrawa o jakiś obłęd manipulacji Twój i Kasjopei .

Gdyby głosy rozłożyły się w stosunku:
tak - 7
nie - 5

w ankiecie na korzyść zmian pewnie jeszcze bardziej byś protestował.

Przyjmij jak facet do wiadomości, że forumowicze pragną zmian. Uszanuj to a nie doszukuj się złych intencji Michuna.

Leuthen

Post autor: Leuthen » 2015-03-04, 09:04

Ronc pisze:
Vlado pisze:Głosów jawnych - 12
tak - 5
nie - 7
Vlado pisze:I bardzo bym prosił, jeśli zdecydujesz się o to zapytać, żeby głosy w tej ankiecie były jawne, zgodnie z tradycją jaką mieliśmy w konkursie "Naj",
Vlado, i co ma to oznaczać? Że ankieta została zmanipulowana? Że ktoś ankietami manipuluje i będzie manipulował? Przecież to już zakrawa o jakiś obłęd manipulacji Twój i Kasjopei .
Miałem w ogóle nie zabierać głosu w sprawie "afery koperkowej" (czyli konkursów, ankiet i innych takich), ale nie wytrzymałem. Rację ma pewien forumowicz, który kiedyś w rozmowie ze mną komentował ową osławioną "dyskusję" wokół konkursu słowami, że co poniektórzy forumowicze mają chyba za dużo czasu w domu, więc powinni częściej jeździć w góry, a nie wykłócać się na forum o bzdury.
Odpowiem Ci, Ronc, co wg mnie oznacza, że 7 osób jawnie zadeklarowało swój sprzeciw wobec zmian, a 5 poparło ten pomysł. Oznacza to, że 12 osób miało cywilną odwagę przyznać się do swoich poglądów w tej kwestii. Amen.

PS W razie nadmiaru wolnego czasu i braku możliwości spożytkowania go w formie wyjazdu w góry uprzejmie proszę o spisywanie swoich relacji z dawniej odbytych górskich wędrówek i zamieszczania ich na forum. Na pewno będzie to ciekawsza lektura niż czytanie, kto kogo nie lubi, kto z kim trzyma, kto ma rację absolutną a kto tylko niepełną, kto co miał na myśli i jakie intencje mu przyświecały. Ludzie - dystans do świata :!: Nie szkoda Wam życia na swary?

Awatar użytkownika
Marcin K-G
Kontakt:

Post autor: Marcin K-G » 2015-03-04, 10:31

Nie myślałem, że to napiszę, ale... Leuthen - gdyby to był Fb - dałbym Ci "lajka" ;-)

Zakopcie topory wojenne - to na serio nie ma sensu... Szkoda życia na przekomarzanie "kogo racja jest więksiejsza" :-) 12 osób zagłosowało. To daje jakiś obraz, ale nikły... Gdyby ankieta trwała jeszcze 2 tygodnie - głosy mogłyby się rozkładać 15 - tak, 12 - nie... Różnica nadal niewielka. Równie dobrze można założyć, że połowa chce zmian, a połowa nie... Jeśli w tym stylu ma się odbyć konkurs za rok - nie widzę najmniejszego sensu jego przeprowadzania... To już nie jest ZABAWA... Nawet nie wiem jak to nazwać, by brzmiało to dosadnie, a w wyważonym tonie jednocześnie...

ODPOWIEDZ