Schronisko Orlica w Zieleńcu

Moderator: Marcin K-G

Awatar użytkownika
Lidka K.
Kontakt:

Schronisko Orlica w Zieleńcu

Post autor: Lidka K. » 2016-12-14, 12:02

http://www.orlica.info/
Byliśmy w sierpniu 2016. Budynek ładny, stylowy w centrum miejscowości zawalonej wyciągami narciarskimi. Do sklepu daleko :-)
Pokoje 2,3,4-osobowe, cena z pościelą - 40zł. Opcji śpiworowej - czyli tańszej - nie ma. Pościel śliczna: w biało-czerwoną kratkę + kocyki mięciutkie i pachnące. Pokoje czyste, ładnie urządzone z lampeczką i komodą, ale Rambi mógłby się nie zmieścić , bo wyjątkowo niskie :mrgreen: Kontakty są.
Ciepła woda pod prysznicami jest non stop. Podczas naszego pobytu damska łazienka była w trakcie remontu: do ubikacji nie było drzwi :-)
Bufet czynny w godz.9-18 , potem jadalnia jest zamykana i pozostaje do dyspozycji korytarz. Jedzenie podobno dobre, ale że dotarliśmy na miejsce o 17,50, to nie mieliśmy szans popróbować. Kuchni turystycznej brak. Na mój pełen niedowierzania wzrok, że po 18-tej kicha, dostaliśmy prywatny czajnik do naszego pokoju ;-)
jest we mnie wiary okruszek....

gregor_k

Post autor: gregor_k » 2016-12-15, 09:23

Lidka K. pisze:Podczas naszego pobytu damska łazienka była w trakcie remontu: do ubikacji nie było drzwi
już jest po remoncie , do tego czynna i z drzwiami :)
Lidka K. pisze:Bufet czynny w godz.9-18

bufet - zakup produktów gotowych /suchy prowiant/ był czynny do 18 (na mnie chwilę poczekali) , natomiast posiłki były wydawane do 17. W okolicy są bary/restauracje gdzie można coś zjeść, ale podobno jest drogo
Sklep spożywczy blisko schroniska 300-400m , droga w kierunku Kudowy/Dusznik
Lidka K. pisze:dostaliśmy prywatny czajnik do naszego pokoju

czajnik stał korytarzu na piętrze

Utrudniony kontakt : kilkukrotna próba dzwonienia zakończona niepowodzeniem, e-mail : po godzinie odpowiedź.

Reszta tak jak Lidka napisała.
stan : listopad 2016

Awatar użytkownika
Lidka K.
Kontakt:

Post autor: Lidka K. » 2016-12-15, 09:29

gregor_k pisze:W okolicy są bary/restauracje gdzie można coś zjeść, ale podobno jest drogo
bez "podobno" i bez szału ;-)
jest we mnie wiary okruszek....

Awatar użytkownika
creamcheese

Post autor: creamcheese » 2016-12-15, 10:25

Nie marudźcie!! Jeszcze rok temu, no może półtora, zamknięte było na głucho
Lekarz zabronił mi chodzić po górach. Chodzę więc chyłkiem. Żeby nie widział.

ODPOWIEDZ