Stodoła Miedzygórze- schronisko prywatne

Moderator: Marcin K-G

Awatar użytkownika
buba1
Kontakt:

Stodoła Miedzygórze- schronisko prywatne

Post autor: buba1 » 2016-12-09, 10:12

http://schronisko.stodola.prv.pl/

Bylismy w marcu 2014.

Schronisko bezobslugowe, otwierane tylko na zyczenie, po wczesniejszej rezerwacji. Cena za nocleg okolo 10 zl. Jest mozliwosc dolaczenia sie turystow indywidualnych do innych grup ktore wynajely obiekt.

Brak bufetu.

Swietne miejsce zeby zrobic zlot, urodziny, wieczor kawalerski itp. bo wynajmujac caly obiekt mamy pelna swobode!

Obrazek

Noclegi w sali jadalno-kominkowej na zelaznych pryczach pietrowych. Wnetrze utrzymane w stylu schronisk sprzed lat. Milosnikom laboratoryjnej sterylnosci i mebli z Ikei niepolecane ;-) Jest czysto, gospodarze po kazdym wynajmie sprzataja obiekt ale rzeczy takie jak kurz, dym, igliwie, pajaki i myszy tu spotkamy.

Kominek dobrze ogrzewa pomieszczenie. Kominek zamkniety z szyba.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kible i lazienki wewnatrz, w kafelkach. Czystosc zalezna od grupy z ktora sie przebywa.

Cisza nocna nieprzewidywana regulaminem. Zalezna od grupy z ktora przebywamy. Tak samo jak i atmosfera.

Jest miejsce na ognisko.

Brak instrumentu na stanie.

Zasieg na telefon łapie.

Mozliwy dojazd autem pod obiekt, ale droga trudna (gruntowa, stroma)
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..

Awatar użytkownika
menel

Post autor: menel » 2016-12-10, 08:49

Kurcze, zawsze tam nie byłem. Trza będzie kiedyś tam odpocząć i giętą upiec. Kominek robi wrażenie. Schronisko bezobsługowe - wielka idea! Podobnie jak studenckie bazy namiotowe.
ПУНКС НОТ ДЭД !

ODPOWIEDZ