Konkurs "Na górskim szlaku"

Wszystko to, co nie jest bezpośrednio związane z górami

Moderatorzy: Madziul, Asia M., Marcin K-G, sebastian.f

Awatar użytkownika
PermanentTravel
Kontakt:

Konkurs "Na górskim szlaku"

Post autor: PermanentTravel » 2016-12-13, 12:16

Moi drodzy! Niedawno minął rok odkąd rozpocząłem tworzenie swojego bloga.
Z tej okazji chciałbym zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami! ;-)

Obrazek

Fundatorami nagród rzeczowych w konkursie są: Wydawnictwo COMPASS Sp. z o.o. Sp.k. oraz sklepdlaturysty.pl.

W konkursie przyznane zostaną następujące zestawy nagród:

Za zajęcie pierwszego miejsca – zestaw map „Polskie Karpaty” oraz kompas SUUNTO A-10 NH.
(w skład zestawu wchodzą mapy wszystkich głównych pasm polskich Karpat: Beskid ¦ląski, Beskid Mały, Beskid Makowski, Beskid Żywiecki, Beskid Wyspowy, Beskid Sądecki, Beskid Niski, Gorce, Pieniny, Tatry Polskie, Bieszczady)

Za zajęcie drugiego miejsca – zestaw map „Karpackie Perełki” oraz kompas METEOR z lusterkiem.
(w skład zestawu wchodzą wybrane mapy polskich Karpat: Beskid Żywiecki, Beskid Niski, Gorce, Pieniny, Tatry Polskie, Bieszczady)

Za zajęcie trzeciego miejsca - zestaw map „Karpackie Perełki MINI” oraz kompas ROCKLAND WAY.
(w skład zestawu wchodzą wybrane mapy polskich Karpat: Pieniny, Tatry Polskie, Bieszczady)

Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie TUTAJ!

EDYTUJę:

Jako członek Waszej forumowej braci pragnę poinformować po krótkim namyśle, że znoszę w konkursie wymóg posiadania konta na portalu Facebook dla wszystkich forumowiczów :mrgreen:

Tak więc teraz każdy uczestnik tego forum, niezależnie od tego czy posiada konto na FB, czy nie, może równoprawnie wziąć udział w konkursie, jeśli tylko zastosuje się do poniższego, skróconego zadania konkursowego ;-)

Zadanie konkursowe dla członków forum N.P.M. polega na przesłaniu na adres wktoregory@op.pl wiadomości e-mail zawierającej:
- jedno autorskie zdjęcie wpasowujące się w temat konkursu: "Z mapą na szlaku" (wymagana szerokość pliku: 1000 pikseli, zdjęcie powinno być zatytułowane w nazwie pliku)
- imię i nazwisko oraz nick forumowy z dopiskiem N.P.M. (proszę określić, którymi danymi ma zostać podpisane opublikowane na blogu zdjęcie).

Innymi słowy w REGULAMINIE KONKURSU nie obowiązuje Was punkt 5 a punkt 6 zostaje zmodyfikowany - jego treść widzicie powyżej. Reszta pozostaje bez zmian.

EDYTUJę PONOWNIE:

Tematyka konkurs okazała się najwidoczniej zbyt trudna :-/ Ze względu na zbyt niską ilość zgłoszeń zmieniam temat konkursu. Aktualny temat brzmi:

"Na górskim szlaku".

Jeśli posiadacie jakieś ciekawe zdjęcia przedstawiające wędrowców na szlaku, ewentualnie interesujące ujęcia uroczych górskich ścieżek, to nie wahajcie się i zgłoście je do udziału w konkursie!

Podobnie jak wcześniej zdjęcia mają mieć 1000 pikseli szerokości oraz powinny posiadać tytuł podany w nazwie pliku. Zdjęcia należy wysłać na adres wktoregory@op.pl.

Jeśli jednak chcecie, to nadal możecie oprócz przesłania je na wskazany adres, zamieszczać je również tutaj. Nie będzie to jednak wystarczające do wzięcia udziału w konkursie.

Pełne info nt. konkursu znajduje się, jak wyżej:TUTAJ.

Pozdrawiam i zachęcam do udziału w konkursie :mrgreen:
PermanentTravel
Ostatnio zmieniony 2016-12-16, 12:45 przez PermanentTravel, łącznie zmieniany 8 razy.
Zastanawiasz się, W KTÓRE GÓRY wyruszyć tym razem?
>>> wktoregory.pl

Awatar użytkownika
lapetti

Post autor: lapetti » 2016-12-13, 13:38

"a) udostępnieniu na prywatnym profilu Facebook"

Wykluczywszy się z konkursu już w pierwszym punkcie :mrgreen:

Awatar użytkownika
PermanentTravel
Kontakt:

Post autor: PermanentTravel » 2016-12-13, 13:40

lapetti pisze:Wykluczywszy się z konkursu już w pierwszym punkcie :mrgreen:
Z góry wziąłem pod uwagę, że pewnie wiele osób się przez to wykluczy.
>>> wktoregory.pl

Awatar użytkownika
Lidka K.
Kontakt:

Post autor: Lidka K. » 2016-12-13, 13:42

PermanentTravel, czyli o to chodziło? :shock: żeby mniej osób mogło wziąć udział?
jest we mnie wiary okruszek....

Awatar użytkownika
creamcheese

Post autor: creamcheese » 2016-12-13, 13:47

Lidka K. pisze:, czyli o to chodziło? :shock:
Nagród za mało widocznie ;-)
A Ty Lidka, a zamęt siejesz :mrgreen:
Lekarz zabronił mi chodzić po górach. Chodzę więc chyłkiem. Żeby nie widział.

Awatar użytkownika
PermanentTravel
Kontakt:

Post autor: PermanentTravel » 2016-12-13, 14:08

creamcheese pisze:
Lidka K. pisze:, czyli o to chodziło? :shock:
Nagród za mało widocznie ;-)
Liczba nagród nijak się ma do liczby uczestników - niezależnie od tego czy udział weźmie 7 osób czy 1000, nagrodzone zostaną tylko 3 osoby wymienionymi powyżej zestawami. A cała akcja odbywa się przez Facebook, gdyż skoro już organizuję konkurs i poświęcam na to swój wolny czas, nie zyskując na tym osobiście niczego, to przynajmniej blog się nieco przy tym wypromuje. Uważam, że jest to podejście jak najbardziej fair.
>>> wktoregory.pl

Awatar użytkownika
Lidka K.
Kontakt:

Post autor: Lidka K. » 2016-12-13, 14:13

pamiętam, jak na początku swego tu forumowania zarzekałeś się, że absolutnie nie chcesz promować swojego bloga. I żeby nie było niedomówień: nie mam nic przeciwko fb (albo prawie nic ;-) ) ale takie właśnie "wykluczenia" powodują, że nie mam tam konta

Awatar użytkownika
creamcheese

Post autor: creamcheese » 2016-12-13, 14:14

To był żart, młody człowieku ;-)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
PermanentTravel
Kontakt:

Post autor: PermanentTravel » 2016-12-13, 14:44

Lidka K. pisze:pamiętam, jak na początku swego tu forumowania zarzekałeś się, że absolutnie nie chcesz promować swojego bloga.
Żeby było jasne - na forum moim celem nie jest promowanie bloga, jestem tu głównie dla wymiany idei około-górskich. A że daję znać forumowiczom o organizowanym przeze mnie konkursie, w którym mogą w zasadzie za nic zgarnąć interesujące nagrody i rykoszetem przyłożyć się (co niektórzy) do wypromowania mojego bloga, to już inna kwestia.
>>> wktoregory.pl

Awatar użytkownika
PermanentTravel
Kontakt:

Post autor: PermanentTravel » 2016-12-13, 19:06

Lidko, Lapetti... i wszyscy inni...

Jako członek Waszej forumowej braci pragnę poinformować po krótkim namyśle, że znoszę w konkursie wymóg posiadania konta na portalu Facebook dla wszystkich forumowiczów :mrgreen:

Tak więc teraz każdy uczestnik tego forum, niezależnie od tego czy posiada konto na FB, czy nie, może równoprawnie wziąć udział w konkursie, jeśli tylko zastosuje się do poniższego, skróconego zadania konkursowego ;-)

Zadanie konkursowe dla członków forum N.P.M. polega na przesłaniu na adres wktoregory@op.pl wiadomości e-mail zawierającej:
- jedno autorskie zdjęcie wpasowujące się w temat konkursu: "Z mapą na szlaku" (wymagana szerokość pliku: 1000 pikseli, zdjęcie powinno być zatytułowane w nazwie pliku)
- imię i nazwisko oraz nick forumowy z dopiskiem N.P.M. (proszę określić, którymi danymi ma zostać podpisane opublikowane na blogu zdjęcie).

Innymi słowy w REGULAMINIE KONKURSU nie obowiązuje Was punkt 5 a punkt 6 zostaje zmodyfikowany - jego treść widzicie powyżej. Reszta pozostaje bez zmian.

Mam nadzieję, że podniosłem nieco morale w grupie :mrgreen:

Modyfikuję tym samym pierwszy wpis w tym wątku tak, aby nie wprowadzić w błąd osób, które zerkną tu po raz pierwszy.
>>> wktoregory.pl

Awatar użytkownika
Lidka K.
Kontakt:

Post autor: Lidka K. » 2016-12-14, 15:02

dodałes wiarę w ludzi ;-)

Awatar użytkownika
PermanentTravel
Kontakt:

Post autor: PermanentTravel » 2016-12-14, 22:39

Z kolei ja wierzę, że wykażecie się zasobem pomysłów i zdjęć chociaż w połowie tak dobrze jak w wątku z zagadkami ;-) Wiem, że temat nie jest najłatwiejszy ale chyba wiele z Was posiada jakieś fotki nad mapą zrobione gdzieś w górach, hmm? :lol: No dalej, nie wstydźcie się :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2016-12-16, 05:17 przez PermanentTravel, łącznie zmieniany 1 raz.
>>> wktoregory.pl

Awatar użytkownika
PermanentTravel
Kontakt:

Post autor: PermanentTravel » 2016-12-15, 09:15

Dzisiaj zniosłem generalnie dla wszystkich wymóg posiadania konta na FB w konkursie.
>>> wktoregory.pl

Awatar użytkownika
creamcheese

Post autor: creamcheese » 2016-12-15, 10:21

PermanentTravel pisze:Dzisiaj zniosłem generalnie dla wszystkich wymóg posiadania konta na FB w konkursie.
No i marudzenie geriatrii forumowej przyniosło efekty ;-) :mrgreen:

Awatar użytkownika
PermanentTravel
Kontakt:

Post autor: PermanentTravel » 2016-12-15, 10:25

creamcheese pisze: No i marudzenie geriatrii forumowej przyniosło efekty ;-) :mrgreen:
Chwała starszyźnie :mrgreen:
To może teraz Pan Starszy Creamcheese sięgnie do swych wiekowych zasobów i umieści tu jakieś zdjęcie? ;-)
>>> wktoregory.pl

ODPOWIEDZ