Życie jest przerażające...

Wszystko to, co nie jest bezpośrednio związane z górami

Moderatorzy: Madziul, Asia M., Marcin K-G, sebastian.f

Awatar użytkownika
menel

Post autor: menel » 2015-10-21, 19:12

Dla podtrzymania dobrego nastroju Black Sabbath oczywiście :

https://www.youtube.com/watch?v=_Dra6y5agWM
ПУНКС НОТ ДЭД !

Awatar użytkownika
lukson

Post autor: lukson » 2015-10-21, 20:54

To ja też muzycznie.
Tak na przykład protestują w Mołdawii przeciw nałożonemu przez Moskwę embargu na mołdawskie owoce i warzywa
https://youtu.be/gIU4D46evwU
Nie wiem jaką skalę "życiowych trudności" to rodzi dla ludzi tam mieszkających (czy utrzymują się jeszcze z czegoś innego niż rolnictwo) ale akcja/reakcja jest genialna!

Awatar użytkownika
creamcheese

Post autor: creamcheese » 2015-10-21, 21:37

Znalazłeś chłopie cudeńko!!

Awatar użytkownika
Michun

Post autor: Michun » 2015-10-21, 21:47

..
Ostatnio zmieniony 2017-11-08, 14:42 przez Michun, łącznie zmieniany 1 raz.
"I don't hate people, I just feel better when they aren't around"
Ch. Bukowski
"Na nazwy i na znaki sram i w Polsce z tym nie jestem sam"J.Kleyff

Awatar użytkownika
Ronc

Post autor: Ronc » 2015-10-26, 19:54

lukson pisze:Tak na przykład protestują w Mołdawii przeciw nałożonemu przez Moskwę embargu na mołdawskie owoce i warzywa
Bardzo smutny videoclip, jeżeli tak głębiej na to spojrzeć...
Słowa utworu idealnie oddają to co Ci ludzie zapewne tam przeżywają i całą sytuację związaną z embargo, gdyż czy ono jest czy go nie ma to.... Show must go on...

Awatar użytkownika
buba1
Kontakt:

Post autor: buba1 » 2015-10-26, 21:57

lukson pisze:To ja też muzycznie.
Tak na przykład protestują w Mołdawii przeciw nałożonemu przez Moskwę embargu na mołdawskie owoce i warzywa
Nie wiem jaką skalę "życiowych trudności" to rodzi dla ludzi tam mieszkających (czy utrzymują się jeszcze z czegoś innego niż rolnictwo) ale akcja/reakcja jest genialna!
Cudny zwlaszcza teledysk! Taki zlepek obrazkow z lokalnego zycia! ech... znow bym tam pojechala!
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..

Awatar użytkownika
Michun

Post autor: Michun » 2015-11-06, 00:50

..
Ostatnio zmieniony 2017-11-08, 14:42 przez Michun, łącznie zmieniany 1 raz.
"I don't hate people, I just feel better when they aren't around"
Ch. Bukowski
"Na nazwy i na znaki sram i w Polsce z tym nie jestem sam"J.Kleyff

Awatar użytkownika
Marco

Post autor: Marco » 2015-11-06, 08:42

Próbowałeś układu choreograficznego tego gościa i Ci przeszło??? :mrgreen:
...only way to cure stupidity is death...

Awatar użytkownika
rajli

Post autor: rajli » 2015-12-09, 21:49

W sumie nie wiem czy płakać, czy śmiać się, czy iść spać. Znalazłem taki tekst w opiniach o pracy w jednej z firm:

​Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała pracę. Produkuje dużo i jest szczęśliwa. Szef, lew, był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę. Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował też sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty, oraz zatrudnił pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie wykresów w celu opisania tempa produkcji i analizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać do prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnił muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dano cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik, cykada, też potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomagał jej przygotowywać Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział, w którym pracuje mrówka jest teraz smutnym miejscem, gdzie nikt się nie śmieje, za to wszyscy stali się nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa, lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania klimatycznego środowiska. Przy przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki, lew stwierdził, że produkcja uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: "W dziale jest przerost zatrudnienia". Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała brak motywacji i negatywną postawę.

kulczyk1

Post autor: kulczyk1 » 2015-12-09, 21:53

Aż za bardzo życiowe.

Awatar użytkownika
lukson

Post autor: lukson » 2015-12-18, 10:57

Obrazek
Foto. Timothy Allen
Ciekawe zdjęcie i bardzo mieszane refleksje mnie nachodzą, od realistycznych po idealistyczne. Ciekaw jestem co przeważa u Was, te pozytywne, czy raczej smutne?

Awatar użytkownika
buba1
Kontakt:

Post autor: buba1 » 2015-12-18, 11:14

lukson pisze: Ciekaw jestem co przeważa u Was, te pozytywne, czy raczej smutne?
pogoda nie wrozy dobrze- zaraz im doleje! :-P trzeba bedzie wykrecac rozowego krolika...

p.s. smutne refleksje to budzi we mnie tekst rajliego...
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..

Awatar użytkownika
lukson

Post autor: lukson » 2015-12-18, 12:15

buba1 pisze:p.s. smutne refleksje to budzi we mnie tekst rajliego...
Bywają smutniejsze, proszę sobie wyobrazić co czują rodziny i znajomi pomordowanych na wybrzeżu w grudniu 1970, gdy tych którzy ich mordowali grzebie się z honorami wojskowymi i państwowymi jako bohaterów godnych czci i honorów, a wokół normalne życie się toczy.
Od 7:15 do 9:55
https://youtu.be/KZGzMKISJms?t=7m15s

wodzu

Post autor: wodzu » 2015-12-18, 23:50

To jest rzeczywiście smutne.
Ale wściekła reakcja mainstreamu na oczywistą oczywistość wypowiedzianą przez prezydenta budzi wręcz grozę.
To też znak w jakim kraju żyjemy.

Awatar użytkownika
Rosenkrantz

Post autor: Rosenkrantz » 2015-12-19, 19:59

Daj spokój Gintrowskiemu, posłuchaj Marka Dyjaka
Złota ryba
Piosenka w samą porę
Dziwna okolica
Pozdrawiam
niejaki creamcheese
Z tą płytą Dyjaka miałem ciekawą historię. Pewnego razu nabyłem ją drogą kupna i przez kilka dni słuchałem w samochodzie, niestety okazała się tak depresyjna że postanowiłem się jej pozbyć gdyż przydrożne drzewa zaczynały wyglądać coraz bardziej atrakcyjnie...
Dałem ją w końcu znajomemu z pracy z ostrzeżeniem że nie biorę odpowiedzialności ze ewentualne próby samobójcze...
Ale głos ma skubany dobry, to mu trzeba przyznać...

ODPOWIEDZ