Pireneje

Moderatorzy: Asia M., Marcin K-G, sebastian.f

Awatar użytkownika
Agnieszka Żero

Pireneje

Post autor: Agnieszka Żero » 2018-07-24, 12:24

Witajcie!

Na początku września chcemy wybrać się z koleżanką w Pireneje. Trasa w opracowaniu :) Jeśli ktoś chciałby się przyłączyć, śmiało proszę pisać na priv :)

Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia, którymi mógłby się podzielić, jakieś informacje praktyczne to chętnie poczytam.
Góry moje, wierchy moje...

justa34
Kontakt:

Post autor: justa34 » 2018-07-26, 08:25

Ooo, ciekawy wątek. Same wszystko przygotowujecie? Jak się do tego zabrałyście? Skąd pomysł? :-D
A jakie macie cele podróży? Bardziej wypoczynkowo, czy wycieczkowo? :mrgreen: Koniecznie zobaczcie miasteczko Albi. Jest pełne historii i zarazem dzikiej przyrody. Naprawdę warto :)

Mnie się marzy sporo takich wycieczek, wyprawa na Klilimandżaro to by było coś :lol: Może to zdjęcie zainspiruje Was do kolejnego celu, jak już wrócicie z pięknych Pirenejów.
Obrazek

(Zdjęcie niestety jeszcze nie z mojej galerii - pochodzi ze strony Adventure24)

Awatar użytkownika
Agnieszka Żero

Post autor: Agnieszka Żero » 2018-07-26, 09:51

Hej!

Skąd to wyszło? Ja zaczęłam mówić coś o Alpach, koleżanka na to, że chce jechać w Pireneje ;) I tak postał pomysł wspólnego wyjazdu. Generalnie bardziej wycieczkowo. Póki co nie ma konkretnego planu, wszystko zależy od lotów. Przeglądamy blogi osób, które już tam były, czytamy opisy różnych tras. Same się przygotowujemy, stąd moje pytanie na forum :)

Ładna fota :)

justa34
Kontakt:

Post autor: justa34 » 2018-07-26, 09:57

Agnieszka Żero pisze:Hej!

Skąd to wyszło? Ja zaczęłam mówić coś o Alpach, koleżanka na to, że chce jechać w Pireneje ;) I tak postał pomysł wspólnego wyjazdu. Generalnie bardziej wycieczkowo. Póki co nie ma konkretnego planu, wszystko zależy od lotów. Przeglądamy blogi osób, które już tam były, czytamy opisy różnych tras. Same się przygotowujemy, stąd moje pytanie na forum :)

Ładna fota :)

Ale fajnie! Zazdroszczę :) Ale tak pozytywnie. A kiedy planujecie lecieć?
Wow, podziwiam tak o A do Z wszystko umieć ogarnąć :-)

Awatar użytkownika
Agnieszka Żero

Post autor: Agnieszka Żero » 2018-07-26, 10:11

Koleżanka może jechać na samym początku września, tak ok. od 1-9.09.

Nie ma co podziwiać, na razie czytam opisy tras i generalnie odczuwam syndrom klęski urodzaju :mrgreen: Za duże te Pireneje 8-)

ODPOWIEDZ