Nowa członkini zespołu i PROMOCJA na kursy lawinowe!

Moderatorzy: Madziul, Asia M., Marcin K-G, sebastian.f

Awatar użytkownika
sebastian.f
Posty: 1097
Rejestracja: 2008-11-18, 00:21
Lokalizacja: >600 m npm
Kontakt:

Nowa członkini zespołu i PROMOCJA na kursy lawinowe!

Post autor: sebastian.f » 2013-03-06, 10:02

Zespół kursów lawinowych „Lawiny.com – poznaj śnieg” powiększył się o nową członkinię – Olę Dzik. Ola wraz z całym dotychczasowym zespołem będzie pracować nad jeszcze ciekawszą i bogatszą ofertą kursów i szkoleń z bezpieczeństwa lawinowego. Nasza nowa instruktorka jest przedstawicielką młodego pokolenia polskich himalaistek. Między innymi jako pierwsza Polka zdobyła tytuł „¦nieżnej Pantery”, przyznawany za wejście na wszystkie siedmiotysięczniki leżące na terenie dawnego ZSRR. Wysokie kwalifikacje szkoleniowe Ola może potwierdzić zdobytymi w 2009 roku uprawnieniami Międzynarodowego Przewodnika Górskiego UIMLA.

Na pierwsze zajęcia z Olą, będące jednocześnie nowością w naszej ofercie, zapraszamy już w dniach 6-7 kwietnia br. Przeprowadzimy dla Was warsztaty ratownictwa lawinowego, podczas których dowiecie się, jak skutecznie i bezpiecznie dla samych siebie przeprowadzić akcję ratunkową w razie zejścia lawiny.

Natomiast jeszcze w marcu, w weekend 15-17 marca, zapraszamy na ostatni w tym sezonie pełny kurs lawinowy, w wyjątkowej, promocyjnej cenie 260 zł od osoby! Więcej o kursach przeczytacie na naszej stronie. Zapraszamy – liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy do zapisów na nasze kursy i warsztaty!


Obrazek
Zajrzyjcie i polubcie również nasz fanapage na Facebooku http://www.facebook.com/lawinycom , gdzie staramy się nie tylko informować o nowościach na naszych kursach, ale też gromadzić wiele odnośników do ciekawych materiałów edukacyjnych.

ODPOWIEDZ