XVIII.2imowy Zlot- odbył się i bardzo się udał =)

Moderatorzy: Madziul, Asia M., Marcin K-G, sebastian.f

Miejsce zlotu?

Czas głosowania minął 2018-12-29, 10:15

Schronisko Roztoka
1
20%
Przechyba
0
Brak głosów
Stóg Izerski
3
60%
"Coś na wschodzie"
1
20%

Liczba głosów: 5

Awatar użytkownika
dave

Re: XVIII.2imowy Zlot

Post autor: dave » 2018-12-18, 20:31

Może być ankieta. U mnie termin jest kwestią mocno ruchomą, więc dyplomatycznie wstrzymam się z jego propozycją.
Turysta bez raków i czekana, ale za to z siekierą.
https://sznycelgorski.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Satan

Post autor: Satan » 2018-12-18, 20:36

Michun pisze:
2018-12-18, 20:12
Satan, kiedy byłeś naprawdę ostatnio na "prawdziwym" zlocie?
A jakie to ma znaczenie?
For God Your Soul... For Me Your Flesh

Dark Side of N.P.M.

Awatar użytkownika
milena

Post autor: milena » 2018-12-19, 10:10

W sumie na luty nie mam żadnych planów jeszcze, więc każdy termin mi pasuje. Do miejsca się dostosuję ;-)
Fajnie znowu będzie Was zobaczyć :-D

Awatar użytkownika
sosikhehe

Post autor: sosikhehe » 2018-12-22, 10:12

Satan pisze:
2018-12-18, 20:06
16-17 luty.
W "wybranym" przez Was terminie muszę być z kolei w Łodzi, więc przepadnie mi kolejne spotkanie. Jak chcecie sobie robić wyjazd, to się w proponowanych ugadajcie, a Zlot ma być k[...]a Zlotem - całego
Sory ale nie ma terminu idealnego, jeśli większości pasuje to taki termin jest wybierany. Jeśli chcesz mieć to jeszcze napisane w ankiecie to nie ma problemu i już taką robię.

Edycja:
Po wyniku ankiety zostaje wcześniej ustalony termin czyli 22-24.02.2019
My body lie but still I roam

Awatar użytkownika
Slon

Post autor: Slon » 2018-12-28, 18:01

sosikhehe pisze:
2018-12-22, 10:12
Edycja:
Po wyniku ankiety zostaje wcześniej ustalony termin czyli 22-24.02.2019
jak? kiedy? ze juz byla?
Kierunek - tam gdzie a'hoj przygodo.

Awatar użytkownika
Satan

Post autor: Satan » 2018-12-28, 19:13

Tak, jakoś krótko, tym bardziej, że czas taki średni, ludzie w rozjazdach itp... Zagłosowało 6 osób. Przynajmniej tak było dziś rano. Głosy w rozkładzie 1osoba-termin, 2osoby -termin, 3osoby termin-który widać powyżej.

Jakby nie liczyć 50%, to nie większość. :mrgreen:
Udanej imprezy. 8-)

Dark Side of N.P.M.

Awatar użytkownika
menel

Post autor: menel » 2018-12-28, 19:22

Satan pisze:
2018-12-28, 19:13
Jakby nie liczyć 50%, to nie większość. :mrgreen:
Niezły kabaret. Niestety, w takich układankach nie zamierzam brać udziału.

Udanej imprezy.. :mrgreen:
ПУНКС НОТ ДЭД !

Awatar użytkownika
Satan

Post autor: Satan » 2018-12-28, 19:39

Warto też kultywować na szanującym się forum górskim klasyczne nazwy i wywalić ze słowa
Przechyba
w ankiecie literkę "c", będzie bardziej akuratnie... ;-)

Dark Side of N.P.M.

Awatar użytkownika
sosikhehe

Post autor: sosikhehe » 2018-12-28, 19:42

Pociąg nie czeka na spóźnialskich, a bylo ogloszone tutaj, na fb, rozkładzie jazdy i w ogłoszeniach duszpasterskich :->

Dajcie spokój- tak źle tak nie dobrze.
Przypominam że po ankiecie która jest teraz do zlotu zostanie miesiąc i trzy tygodnie a jeszcze trzeba zarezerwować pozostałe miejsca. Jak potrzebujecie pół roku na decyzję to juz załóżcie temat na kolejny październikowy.

Awatar użytkownika
Satan

Post autor: Satan » 2018-12-28, 19:50

sosikhehe pisze:
2018-12-28, 19:42
a bylo ogloszone tutaj, na fb[...]
Przepraszam...gdzie było "ogłoszone"?! Ty [Wy] chyba nie chcesz mi powiedzieć, że Zlot [czas i miejsce???] tego forum jest uzgadniany na FB?! :shock:

Jeżeli "prawdziwie" Zloty są ustalane na fb, to odpowiadając na pytanie Michuna - na takim Zlocie nie bylem nigdy.

Dark Side of N.P.M.

Awatar użytkownika
sosikhehe

Post autor: sosikhehe » 2018-12-28, 21:20

Często pisze z tel i jakieś kwiatki wychodzą ale ok przyjmuję ndst za ortografię od pana Satana.
Czy ty w ogóle czytasz co pisze czy tylko literówki potrafisz wytykać? Napisałem tu w temacie ze specjalnie dla ciebie taka ankietę dodaje i wisiała tydzien, również napisałem na fb na grupie forum- tak by informacja dotarła do jak największej ilości osob. Jest to kolejny zlot- zimowy przed tym właściwym październikowym.
Myślę że kolej y jak to nazywasz "prawdziwy zlot" powinien odbyć się u ciebie w domu- będziesz miał najbliżej i oczywiście w wybranym przez ciebie terminie- żebyś akurat nie pracował.
Gdzie by sie zlot nie odbył musze zrobic minimus 700km i jakoś nie płacze.
Tak jak wspomnialem zakladajcie juz temat na ten XIX pazdziernikowy zlot bo sie nie wyrobicie z ustaleniem daty i miejsca jak potrzebujecie tyle czasu, smieszny jest fakt ze po ankiecie jest nagle taki odzew i oburzenie a wcześniej w temacie ankieta wisiała i nikt sie nie kwapił by zaglosowac. Czas nagli i trzeba to wszystko ustalić i zaklepać bo w sezonie letnim czy zimowym (wakacje/ferie) sa mega obłożone- ale co ja tam wiem... Nie mam ochoty sie dłużej przekomarzać.

Awatar użytkownika
Satan

Post autor: Satan » 2018-12-28, 21:57

Mistrzu hasło "Prawdziwy Zlot" wymyślił kolega Michun. ;-)
FB nie posiadam i nie mogę wyjść z podziwu, że ludzi na zlot forum zbiera się na FB, a nie na...forum. Idzie nowe. Powodzenia.

Dark Side of N.P.M.

Awatar użytkownika
Slon

Post autor: Slon » 2018-12-29, 00:30

Mnie "wybrany" termin moze pasowac ale zgadzam sie z Satanem - ankieta powinna byc dluzej dostepna. Jesli byla dostepna w okresie swiat to sorry ale np ja nie zagladalem na forum - mea culpa.
Kierunek - tam gdzie a'hoj przygodo.

Awatar użytkownika
Michun

Post autor: Michun » 2018-12-29, 15:40

Nie wiem, ile trzeba złej woli, żeby tak poprzekręcać intencje sosika (i moje).
Sosik był pierwszy raz na zlocie, fajnie się bawił z dobrą ekipą i my także. Spontanicznie chłopak z porywu serca zaproponował zlot zimowy, co było dla mnie również zaskoczeniem bo nic takiego na zlocie nie było ustalane. Zatem to zdanie to nadużycie:
Satan pisze:
"zlot dla tych, którzy byli na zlocie"

Podobnie jak zgrabna zmiana cudzysłowu:
Michun pisze:
2018-12-18, 20:12
"prawdziwym" zlocie
Satan pisze:
2018-12-28, 21:57
"Prawdziwy Zlot" wymyślił kolega Michun
Prawie nie widać różnicy.
To może wyjaśnię, bo widzę, że jest jakiś problem: chodziło o to, że przyjęło się niby, że zlot musi być poprzedzony deliberacjami i ankietami na temat miejsca i czasu, co trwa tygodniami i wyklucza wszelką spontaniczność w dobie koniecznych rezerwacji. Ja już kiedys dawno temu wraz z Roncem też proponowaliśmy ustalanie w sposób sprawniejszy kolejnych zlotów, co również zostało storpedowane ze sporym udziałem Satana. OK, rozumiem w sumie intencje i nie spieram sie o to. I na tym polegał żart: to są właśnie "prawdziwe" zloty, a ustalone w sposób inny byłyby "nieprawdziwe" :-D (przynajmniej wg:
Satan pisze:
Zlot ma być k[...]a Zlotem - całego, cholernego Forum, a nie kliki.
) A pytanie było niewinne: oto zloty są zarówno co do miejsca jak i czasu od lat ustalane wg jedynej słusznej zasady, której bronisz a i tak Satanie nie możesz na te "prawdziwe" zloty dotrzeć od lat. Nawet jak byłeś w pobliżu i w tym samym czasie (na Leskowcu) to uczestników zlotu nie zaszczyciłeś obecnością. Nie wiem, na których zlotach później byłeś, nie chce mi sie teraz latać po wątkach i tego sprawdzać, ale ja sie z Tobą widziałem pierwszy i ostatni raz na zlocie w Pasterce , chyba VI. Od tego czasu byłem na chyba 10ciu czy 11stu. Zatem mógłbyś- gdybyś tylko zechciał - powściągnąć trochę język i nie pouczać na prawo i lewo w sprawie, która chyba jak wynika z praktyki nie ma dla Ciebie aż takiego znaczenia. No ale po co, lepiej kogoś zjebać od góry do dołu zamiast szukać wspólnego, dobrego rozwiązania.
Zresztą sosik przecież ustąpił i zlot nie ma już być kolejnym numerem tylko jak rozumiem zimową edycją zlotu XVIII.
Drugie zresztą: przecież to ma być tylko pretekst do spotkania w górach, do tego nikt nikogo nie zmusza. Były już pomysły na jakieś "biwaki forumowe" jakieś minizloty itd, jak zwał tak zwał. Dla mnie może być zlot XVIII.2, XIX czy XL, jeśli będę mógł, co się okaże parę dni przedtem, to przyjadę. Sosik nie przejmuj się i nie poddawaj :-)
(Aha i na fb była informacja później niż na forumie, tylko i wyłącznie uzupełniająco, na szczęśćie, bo forum w obecnym wyglądzie ledwo nadaje się do czytania).
Pozdrawiam i życzę wszystkim pogody ducha i dobrego nastroju, wiem, że dni są krótkie, deszczowe i ponure, ale niedługo zaczną się wydłużać i będzie lepiej!
"I don't hate people, I just feel better when they aren't around"
Ch. Bukowski
www.mojasciezkawgory.blogspot.com

Awatar użytkownika
Lidka K.
Kontakt:

Post autor: Lidka K. » 2018-12-29, 18:51

Skoro zajrzałam, choć obecną wersję słabo trawię, żeby nie powiedzieć, że mam na nią niestrawność, to naprostuję Michuna : Sosik był po raz pierwszy na zlocie rok temu na Baraniej G :-D
Ja w czasie okołoświątecznym też na neta raczej nie wchodzę, bo delektuję się innymi sprawami, fb nie posiadam , kontakty w telefonie mi zżarło , ale jak tylko czas i zdrowie pozwolą, to w podanym terminie (bez względu na numer, miejsce i nazwę imprezy) podjadę, bo lubię te spotkania.
Satanie, idzie nowe wszędzie, często mnie wkurzające, ale optymizm załączam na maksa, czego wszystkim w nachodzącym roku życzę :lol: :lol:
jest we mnie wiary okruszek....

ODPOWIEDZ