Jesienny zlot

Moderatorzy: Madziul, Asia M., Marcin K-G, sebastian.f

Spinaker

Post autor: Spinaker » 2009-07-22, 11:57

Co do jesiennego zlotu, wpadłem na pomysł. Jednak jako, że do zlotu sporo czasu termin jeszcze nie ustalony, to na razie chciałbym się dowiedzieć co o tym sądzicie :?:

A mianowicie myślałem o koszulkach pamiątkowych ze zlotu. I z tym się wiąże moje pytanie, czy ktoś może z Forumowiczów zajmuje się branżą reklamową, promocyjną i ma możliwości wyprodukowania tego typu rzeczy? Oczywiście każdy kto by chciał taką pamiątkę wpłaciłby odpowiednią sumę podał rozmiar i odebrał na zlocie :->
Co o tym myślicie :?:

A jeżeli takowa osoba się nie znajdzie to poszperać trochę po necie i jak się zbierze większa ilość chętnych zamówić to drogą elektroniczną. :mrgreen:
Jest to oczywiście temat drugorzędny pisze teraz bo z moją sklerozą zapomniałbym po 2 dniach. Priorytetem wciąż jest wybranie miesiąca, dokładnego terminu i miejsca :!:

Chyba, że Szanowna Redakcja już coś podobnego planowała, bo nie chciałbym wchodzić w czyjeś kompetencje.
Pozdrawiam i czekam na wasze komentarze....(żeby nie rzucać słów na wiatr, przejrzałem dostępne oferty w sieci i koszt takowej koszulki z dowolnym nadrukiem mieści się w granicach od 30 do 50 PLN ;-) )
Skądkolwiek wieje wiatr ma on zapach Tatr

Awatar użytkownika
Gryf
Kontakt:

Post autor: Gryf » 2009-07-22, 13:23

Znam fajny kompletny barakowóz z kozą na ziemi kłodzkiej. Można się tam fajnie zamelinować i upodlić browarkami i kiełbasą lub boczkiem z ogniska i wódą albo czym kto ma i woli. Termin jesienny do uzgodnienia.
Świniopas, łazęga, powsinoga, wałkoń i szaławiła.

"Lisy mają nory i ptaki powietrzne - gniazda, lecz Syn Człowieczy nie ma miejsca, gdzie by głowę mógł oprzeć" (Mt 8, 9-20)

(FFWK)

Awatar użytkownika
MartaZ

Post autor: MartaZ » 2009-07-22, 14:19

Marcin pisze:
Perceive pisze:A ja proszę o branie pod uwagę osób z dalekiego wschodu w wyborze miejsca :mrgreen:
A ja osób z zachodniej o branie pod uwagę Samotni. :-)

Zresztą zachodnim, wschodnim i północnym Polakom w każde góry daleko, więc tym południowym te 200-300 km nie powinno robić różnicy.
Otóż to!
Samotnia jak najbardziej :-D
"But the fool on the hill
Sees the sun going down..."

Perceive

Post autor: Perceive » 2009-07-22, 20:22

Ja jednak bym miała tylko jedno życzenie :-) Żeby z tego miejsca widzieć tylko góry... bez miasteczek, ulic, samochodów i jakiejkolwiek cywilizacji... :-)
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!

Awatar użytkownika
Satan

Post autor: Satan » 2009-07-22, 20:29

Perceive pisze:Ja jednak bym miała tylko jedno życzenie :-) Żeby z tego miejsca widzieć tylko góry... bez miasteczek, ulic, samochodów i jakiejkolwiek cywilizacji... :-)
To tylko Izery i Chatka Górzystów...obiekt nie PTTK'owski, z niesamowitym klimatem.
Kto był, ten wie.
Niedaleko Czechy, z ichniejszymi atrakcjami gastronomicznymi :mrgreen:
For God Your Soul... For Me Your Flesh

Dark Side of N.P.M.

Awatar użytkownika
Ronc

Post autor: Ronc » 2009-07-22, 20:52

Satan pisze:
Perceive pisze:Ja jednak bym miała tylko jedno życzenie :-) Żeby z tego miejsca widzieć tylko góry... bez miasteczek, ulic, samochodów i jakiejkolwiek cywilizacji... :-)
To tylko Izery i Chatka Górzystów...obiekt nie PTTK'owski, z niesamowitym klimatem.
Kto był, ten wie.
Niedaleko Czechy, z ichniejszymi atrakcjami gastronomicznymi :mrgreen:

Perceive chciałas masz :-) Satan spełnił Twoje zyczenie. Teraz czeka Ciebie tylko 14 h w pociągu aby dojechać w Izery :mrgreen:

Awatar użytkownika
Satan

Post autor: Satan » 2009-07-22, 20:59

Ronc pisze:
Perceive chciałas masz :-) Satan spełnił Twoje zyczenie. Teraz czeka Ciebie tylko 14 h w pociągu aby dojechać w Izery :mrgreen:
Nie narzekać, przeyjeżdżać, zwiedzać, poznawać nowe, tylko nie narzekać :mrgreen:
For God Your Soul... For Me Your Flesh

Dark Side of N.P.M.

Awatar użytkownika
lordskoczyllas

Post autor: lordskoczyllas » 2009-07-22, 22:21

Co do koszulek w Poznaniu jest dproducent/przedstawicel itp Mountain Wava I z tego co wiem to nie robi problemu bu na dowolnej odzieży z jego logo dać jakies inne. Możliwość wyszycia lub naklejenia . Cene to moge uzgodnić tylko pytanie ile sztuk takiej odziezy ??
Ktos tu musi byc Hunterem, padło na Mnie

Awatar użytkownika
Maska

Post autor: Maska » 2009-07-22, 22:23

Pio pisze: No i pozwoliłem sobie zrobić sondę z wyborem miesiąca na zlot. Jak wybierzemy miesiąc to dalej doprecyzujemy konkretny weekend :-) - Sorry Maska,że Ci się wciąłem w kompetencje, ale mało Cię tu ostatnio i nie wiem czy jesteś zainteresowany kontynuacją dzieła :roll:
Ależ nic nie szkodzi :lol: Właśnie się zabierałem się do tworzenia elementów wstępu do zarysu podstaw sondy, gdy okazało się, że kochany Pio odwalił robotę za mnie :mrgreen:
A ostatnio... No tak, mało mnie tutaj... Psieplasiam :oops: Ale zwalę to na robotę :mrgreen:
Everything imaginable is possible.

Awatar użytkownika
RMorek
Kontakt:

Post autor: RMorek » 2009-07-22, 22:26

Weekendowe październiki są dla mnie w sam raz, a gdzie, to ja się dostosuję.
Żyje na nizinach... nogami, a głową między górami.

Awatar użytkownika
Ronc

Post autor: Ronc » 2009-07-22, 22:26

Ty Maska za dużo nie przepraszaj tylko na zlot się staw, co byś znowu nie był zlinczowany zaocznie :-)

leleith

Post autor: leleith » 2009-07-22, 22:30

Ty Maska za dużo nie przepraszaj tylko na zlot się staw, co byś znowu nie był zlinczowany zaocznie :-)
O,tak,bo drugi raz to się już miły Kolego tak łatwo nie wykręcisz :-P więc radzę sobie tym razem zaklepać w terminarzu datę jak tylko się takowa pojawi:))

Awatar użytkownika
Maska

Post autor: Maska » 2009-07-22, 22:32

Ronc pisze:Ty Maska za dużo nie przepraszaj tylko na zlot się staw, co byś znowu nie był zlinczowany zaocznie :-)
Zaoooooocznieeeee? Buhahahahahaha! Dobre. A ja myślałem, że mam nieobecność nieusprawiedliwioną :-D Jak zlinczowany, to chyba usprawiedliwiony?
Lele, tym razem mam zamiar rozegrać to inaczej :-? Może to dziwnie zabrzmi, ale ostatnio zwyciężył rozsądek. Głupio by było spowodować karambol na autostradzie po zaśnięciu za kierownicą :-P
Ostatnio zmieniony 2009-07-22, 22:36 przez Maska, łącznie zmieniany 1 raz.
Everything imaginable is possible.

Awatar użytkownika
Ronc

Post autor: Ronc » 2009-07-22, 22:34

Maska pisze:
Ronc pisze:Ty Maska za dużo nie przepraszaj tylko na zlot się staw, co byś znowu nie był zlinczowany zaocznie :-)
Zaoooooocznieeeee? Buhahahahahaha! Dobre. A ja myślałem, że mam nieobecność nieusprawiedliwioną :-D
Nie było żadnego usprawiedliwienia dla występku twego :-)

Spinaker

Post autor: Spinaker » 2009-07-22, 22:35

lordskoczyllas pisze:Co do koszulek w Poznaniu jest dproducent/przedstawicel itp Mountain Wava I z tego co wiem to nie robi problemu bu na dowolnej odzieży z jego logo dać jakies inne. Możliwość wyszycia lub naklejenia . Cene to moge uzgodnić tylko pytanie ile sztuk takiej odziezy ??
To się zobaczy jaki będzie odzew i jaka ilość chętnych.
Skądkolwiek wieje wiatr ma on zapach Tatr

ODPOWIEDZ