Plecak wspinaczkowy

Moderatorzy: Madziul, Marcin K-G, sebastian.f

Awatar użytkownika
Patryk

Post autor: Patryk » 2012-04-07, 15:47

Ja wczoraj zaopatrzyłem się w Deuter Futura pro 38 a chciałem właśnie kupić Osprey Kestrel 38 ale wybrałem Deutera i nie żałuje :)
Powolutku,powolutku...Dziesięć kroków, odpoczynek,w czasie którego zwisam całym ciężarem na wbitym w śnieg czekanie tak długo, aż się uspokoją płuca. Znowu dziesięć kroków i wchodzimy na szczyt. "Mój Pionowy Świat"
J. Kukuczki

Awatar użytkownika
sebastian.f
Kontakt:

Post autor: sebastian.f » 2012-04-09, 18:52

Słabe plecaki do wspinaczki- Deuter w ogóle już praktycznie jedzie na swojej estymie, obecnie wyprzedzony przez wiele firm(jak Osprey, Arcteryx czy nawet nasze rodzime Montano)- i pod względem ceny jak i jakości-(np. Guide- y zaczęły się sypać mocno u moich kolegów).

lucyna

Post autor: lucyna » 2012-04-11, 05:35

Miałam plecak marzenie, nie mogłam o nim powiedzieć ani jednego złego słowa. To był millet hiker. Niestety, zakończył swój żywot. Poszukuję idealnego plecaka (bardzo lubię wspinaczkowe, są w zdecydowanej większość dobrze zaprojektowane, funkcjonalne, bez udziwnień), mierzę, sprawdzam, "zdzieram" gościom z pleców i ...nic. Tego deutera mierzyłam, guide zupełnie mi nie leżał, mają go na wyposażeniu pracownicy SG i też nie są zachwyceni. Polecono mi berghausa, lubię ich odzież, plecak nie jest zły ale też nie jest rewelacyjny. Po dwóch latach użytkowania zdarła mi się siateczka pokrywająca pas biodrowy. Szukam czegoś może nie dobrego ale tak dobrego jak był mój millet. Mierzyłam inne plecaki tej marki, to już nie to.
Bieszczadzkie aktualności http://www.grupabieszczady.pl/

Awatar użytkownika
Jarek

Post autor: Jarek » 2012-04-11, 20:54

Ja od pewnwego czasu mam ten model , złego słowa nie mogę o nim powiedzieć :-) http://www.fjallraven.pl/produkty/pleca ... friluft-35
bardzo dobry system wentylacji pleców,wygodny pas biodrowy,ogólnie ''dobrze leży''polecam
"Góry dają człowiekowi, poprzez zdobywanie wzniesień nieograniczony kontakt z przyrodą – poczucie wewnętrznego wyzwolenia, oczyszczenia, niezależności"...

ODPOWIEDZ