HiM Mountain Hotel

Moderatorzy: Madziul, Marcin K-G, sebastian.f

Awatar użytkownika
Michun

HiM Mountain Hotel

Post autor: Michun » 2012-09-08, 20:03

Chociaż nasze forum nie jest sprzętowe (i całe szczęście!) , ale dla porządku postanowiłem napisać słowo również o moim drugim namiocie.
Namiot jest dość ciężki - ok. 4,5 kg , jest to duża trójka (ale spaliśmy w nim kiedyś w pięć osób!) - spokojnie w zimie trzy duże osoby (ze śpiworami puchowymi) dają radę się wyspać .
Jest to konstrukcja geodezyjna trójpałąkowa (alu) , zewnętrzna. Wymiary: wys. 130 cm
szer. 210 cm
dł. 210 cm
długość przedsionka 120 cm
Namiot ma fartuchy śniegowe.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Przez to ,ze namiot ma pałąki zewnętrzne , komorę podpiąłem od spodu do tropiku i nie chce mi się jej odpinać... :mrgreen: więc noszenie namiotu obecnie nie jest sprawiedliwe: jedna osoba niesie 80% wagi , druga maszty , trzecia - nic :lol:
Namiot jest cholernie wygodny i niezawodny. Niestety ,nie ma go już chyba w sprzedaży.
"I don't hate people, I just feel better when they aren't around"
Ch. Bukowski
www.mojasciezkawgory.blogspot.com

Awatar użytkownika
Jarek

Post autor: Jarek » 2012-10-04, 16:10

Mam bardzo podobny namiot starej firmy Alpinus,też jest niezawodny,ale ciężki 4,5kg, też 3 osobowy ,stelaż na włóknie szklanym,i chetnie bym go wymienił na aluminium, ma dwa wejścia,co się również przydaje,a tropik od wewnątrz napylony jest aluminium.
"Góry dają człowiekowi, poprzez zdobywanie wzniesień nieograniczony kontakt z przyrodą – poczucie wewnętrznego wyzwolenia, oczyszczenia, niezależności"...

ODPOWIEDZ