HiMountain Magic Line

Moderatorzy: Madziul, Marcin K-G, sebastian.f

Awatar użytkownika
menel

Post autor: menel » 2018-07-13, 21:28

Dzisiaj postanowiłem zanieść namiot do drobnych poprawek. Między innymi postanowiłem zająć się tyłem namiotu, którego za diabła nie ma opcji naciągnąć bo producent nie przewidział takiej możliwości :

Obrazek

Zleciłem również wykonanie pewnego drobiazgu, którym podzielę się za czas jakiś. Zobaczę, czy coś to da. Poza tym.. szpilki :

Obrazek

Najgorsze pieruństwo, wykiprowałem. Tatonka daje dużo lepsze i w moim przekonaniu.. chyba najlepsze. Później zapodam ich foteczkę. Poza tym, przy mrozie w okolicy -10 już można w nim żyć, ścianki sypialni zmrożone, wilgocią już nie musimy sobie tyłka zawracać :

Obrazek

W Beskidzie Niskim podczas.. zimowiska, tył namiotu doprowadza mnie do furii:

Obrazek

Bieszczady 02.2013 r. , nocleg na Przełęczy Goprowskiej podczas rakietowanka z Frankiem:

Obrazek

01.2013 r. Góry Bystrzyckie, podczas wspólnego rakietowanka z Frankiem :

Obrazek Obrazek

Oczywiście za czas jakiś zapodam kolejną garść swoich przemyśleń. Nadal podtrzymuję zdanie, że jakiegokolwiek wyrobu HiMountain już nie tknę.. nawet kijem z trzech metrów.
ПУНКС НОТ ДЭД !

Awatar użytkownika
dave

Post autor: dave » 2018-07-14, 07:40

menel pisze:Nadal podtrzymuję zdanie, że jakiegokolwiek wyrobu HiMountain już nie tknę.. nawet kijem z trzech metrów.
Mam bluzę polarową Cosmo i uważam, że to dobra rzecz: lekka, ciepła, pakowna. Praktycznie na każdym wyjeździe mam ją w plecaku. Spodnie z odpinanymi nogawkami Terra również niczego sobie. Ale to są wszystko rzeczy spod znaku poprzedniego właściciela marki. Oglądałem kilka rzeczy wyprodukowanych już po sprzedaży HiMa - rzut biedronkowy plecaków jednodniowych i skarpetek. Wrażenie bazarowej chińszczyzny z doklejoną nazwą, niestety. Z namiotami osobiście nie miałem do czynienia, nie wiem czy w ogóle jeszcze mają je w ofercie.
Turysta bez raków i czekana, ale za to z siekierą.
https://sznycelgorski.blogspot.com/

Awatar użytkownika
menel

Post autor: menel » 2018-07-14, 08:26

Co do odzieży : nie stać mnie na ich wyroby bo rozmiarówka i krój ... z tyłka. Ostała mnie się bluza z golfem z Power Dry w rozmiarze XXL odpowiednik dla osoby w rozmiarze L - XL, oddam za darmo, bo żal wyrzucić, jest całkiem dobra. Natomiast kurtka puchowa Mont Blanc sprawdziła się, jedyny chyba wyrób od HiM-a, o którym mam dobre zdanie. Wracając do namiotu, bo tylko ten od HiM-a posiadam. W głowie mi się nie mieści, że sprzęt z dumnie brzmiącej expert series może być tak spi******ny. Nawet głupiego worka do namiotu nie potrafią zaprojektować. Bierzesz sprzęt do ręki, łypiesz na sposób pakowania namiotu i już wiesz, że zimą będzie heca. Poza tym, dobry wyrób sam się obroni, a tu jak widzę wszystko poszło.. na bagienka. I marka, i seria.
Celnie to ująłeś:
dave pisze:Wrażenie bazarowej chińszczyzny z doklejoną nazwą, niestety.
ПУНКС НОТ ДЭД !

ODPOWIEDZ