KGP Julii - czyli w górach z córeczką

Moderatorzy: Madziul, Asia M., Marcin K-G, sebastian.f

Kasjopea

Post autor: Kasjopea » 2013-08-22, 21:26

Najfajniejsza w tym wszystkim jest ta szczera radość którą widac na twarzy Julki. GRATULACJE!!!!!!
:-D

PS
Jeśli w wieku 10 lat zdobyła KGP to co będzie za 5 , 10 lat? Dalej chyba nie mam odwagi pytać...... :oops: :-D :shock:
"Chmury wyglądały jakby właśnie usłyszały o śniegu i rozważały tę ideę."

Awatar użytkownika
Vlado

Post autor: Vlado » 2013-08-24, 15:04

Trochę wstyd :oops: najpierw pogratulowałem a dopiero później doczytałem szczegóły.

Gdy wielokrotnie pisałeś, że będziecie wchodzić od słowackiej strony, byłem pewien, że zatrzymacie się na noc w którymś ze schronisk po drodze.
A Wy łyknęliście tę trasę bez zająknięcia z samego dołu!!! :shock: :shock: :shock:
Nie jeden stary wymiękłby na takim dystansie ;-)
Więc podwójne brawa dla Julki:) No dla Taty też :mrgreen:

Awatar użytkownika
mhu1979

Post autor: mhu1979 » 2013-08-26, 01:07

Gratulacje - myślę, że jakieś wyróżnienie na koniec sezonu się należy.
Gówniarzeria pierwszy raz w górach :-)

Awatar użytkownika
atineb

Post autor: atineb » 2013-08-26, 10:19

Sama nie wiem czy bardziej JULKA jest Twardzielką Roku, czy RAMBI Tatą Roku :-)

Oboje jesteście wspaniali.
byle do wakacji

Awatar użytkownika
Marco

Post autor: Marco » 2013-08-26, 11:20

no pięknie pięknie... brawa dla Julki i Taty oczywiście... My też możemy się pochwalić, że Tymek zdobył już swoje pierwsze trzytysięczniki ;-) tak, że będzie miał o czym z Julką rozmawiać (o ile ona go zrozumie hahahahha)
Pozdrawiamy
...only way to cure stupidity is death...

Kasjopea

Post autor: Kasjopea » 2013-08-26, 16:43

atineb pisze:Sama nie wiem czy bardziej JULKA jest Twardzielką Roku, czy RAMBI Tatą Roku :-)

Oboje jesteście wspaniali.

eee oba tytuły się należą i już :-) :roll: :mrgreen:
"Chmury wyglądały jakby właśnie usłyszały o śniegu i rozważały tę ideę."

Awatar użytkownika
Michun

Post autor: Michun » 2013-08-26, 17:37

No ja tatą roku z pewnością nie zostanę.
"I don't hate people, I just feel better when they aren't around"
Ch. Bukowski
www.mojasciezkawgory.blogspot.com

Awatar użytkownika
rambi

Post autor: rambi » 2013-08-26, 18:10

Vlado pisze:Gdy wielokrotnie pisałeś, że będziecie wchodzić od słowackiej strony, byłem pewien, że zatrzymacie się na noc w którymś ze schronisk po drodze.
A Wy łyknęliście tę trasę bez zająknięcia z samego dołu!!!

Plan był taki, że mieliśmy spać nad Popradzkim Plesem ale niestety miejsc nie było i nie udało się. Ale z drugiej strony lubię Strbskie Pleso i nie żałuję, że tam trafiliśmy. Podziwiam za to Julkę, że te dodatkowe 2,5 godziny w obie strony jakoś dała radę dojść :-)
Marco pisze:My też możemy się pochwalić, że Tymek zdobył już swoje pierwsze trzytysięczniki tak, że będzie miał o czym z Julką rozmawiać (o ile ona go zrozumie hahahahha)
Musimy przy okazji pogadać gdzie chodziliście. Może w przyszłym roku ruszę Waszymi śladami. A co do zrozumienia Tymka to bym się nie bał. Julka jest mistrzynią w dogadywaniu się z dziećmi ;-) Dlatego optuję za spotkaniem górskim z dziećmi :-)
Kasjopea pisze:eee oba tytuły się należą i już
Niestety nie dorastam Julce do kostek ;-)
Pasjami brukuj drogę swojego życia..

Awatar użytkownika
menel

Post autor: menel » 2013-08-26, 18:15

rambi pisze:Niestety nie dorastam Julce do kostek ;-)
Spokojnie Rambi, mieć takiego ojca to majątek.
ПУНКС НОТ ДЭД !

Marek S

Post autor: Marek S » 2013-08-26, 19:22

Rambi. Przekaż Julii moje serdeczne gratulacje. Szacunek dla Ciebie i Twojej żony za cierpliwość i wytrwałość. Tak trzymać !. ;-)

Awatar użytkownika
buba1
Kontakt:

Post autor: buba1 » 2013-08-26, 19:43

Dzielna Julka! Dzielny julkowy tata! :mrgreen: Super rodzinka! Zawsze to strasznie cieszy jak komus udalo sie zrealizowac marzenia!
Acz chyba w takim momencie gdy opadnie radosc pozostaje jakas pustka ktora trzeba zaraz zapelnic nowym planem i nowymi wyzwaniami na przyszlosc. Pewnie juz takowe macie i mam nadzieje ze bedziesz sie z nami dzielil kolejnymi relacjami!
Lidka K. pisze:
rambi pisze:Rozbudowane schronisko prezentuje się dużo lepiej
jak dla mnie paskudne :mrgreen:
Mnie sie tez nie podoba! Acz o kibelku to slyszalam same pozytywne rzeczy!
Kasjopea pisze: Jeśli w wieku 10 lat zdobyła KGP to co będzie za 5 , 10 lat? Dalej chyba nie mam odwagi pytać...... :oops: :-D :shock:
Wysoko ma postawiona poprzeczke :lol: Ale fajnie jest chyba tak wczesnie zaczac, swiat jest ogromny a zycie krotkie wiec im wiecej czasu sie ma tym lepiej :-)
rambi pisze:[
Julka oczywiście musiała sobie wymoczyć nogi. )
To jest radosc! W pelni rozumiem Julke! Po dlugiej wycieczce i trzymaniu nog w cieplych buciorach taki stawek czy jakis potoczek to ogromnie cieszy!

No i dobrze ze nie trafil sie wam na trasie zaden "praworzadny obywatel" ktory by zaraz zakapowal straznikom "naruszenie stawu" :roll:
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..

Awatar użytkownika
Lidka K.
Kontakt:

Post autor: Lidka K. » 2013-08-26, 20:30

Marco pisze:My też możemy się pochwalić, że Tymek zdobył już swoje pierwsze trzytysięczniki
no to gdzie ten wątek? :-)
jest we mnie wiary okruszek....

Awatar użytkownika
Vlado

Post autor: Vlado » 2013-08-26, 21:19

buba1 pisze: No i dobrze ze nie trafil sie wam na trasie zaden "praworzadny obywatel" ktory by zaraz zakapowal straznikom "naruszenie stawu" :roll:
Rambi przepraszam za OT.
Buba Ty serio nie widzisz różnicy między zamoczeniem stóp a bezczelną kąpielą na oczach setek turystów w Czarnym Stawie?
atineb pisze:Sama nie wiem czy bardziej JULKA jest Twardzielką Roku, czy RAMBI Tatą Roku :-)
Chyba musimy dołożyć kolejną kategorię w naszym corocznym konkursie "naj"
Rodzic/opiekun roku? ;-) Kilka typów już mam :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2013-08-26, 21:35 przez Vlado, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
buba1
Kontakt:

Post autor: buba1 » 2013-08-26, 21:35

Vlado pisze: Rambi przepraszam za OT.
Odpisze na PW, nie bede tu mieszac Rambiemu w tym pieknym temacie. Jesli ktos inny oprocz Vlada chcialby tez pogadac na ten temat prosilabym o PW
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..

Awatar użytkownika
cylon
Kontakt:

Post autor: cylon » 2013-08-27, 08:12

rambi pisze:I tak przez 3 lata sukcesywnie zbierała ona szczyty KGP zwiedzając przy okazji Polskę i ucząc się górskiego łazikowania. Aż nadszedł czas prawdy i ostatecznego testu ;-)

I oto po mozolnym podejściu Julka staje na polskim najwyższym szczycie, kończąc swoją przygodę zdobywania KGP :-)
Obrazek

Spełniłem razem z córką nasze marzenia :-) I mam nadzieję, że otworzy to plany na inne fajne przygody. Cudowny dzień! :-)

Kibicom trzymającym za Julkę kciuki bardzo dziękujemy :-) Czasami lubi jak wchodzę na forum i pokazuję jej Wasze gratulacje więc w jej imieniu również bardzo Wam dziękuję. Obmyślamy nowe przygody ale o tym na razie sza….. :-)
Gratulacje dla Julii ;-) zarówno korony jak i takiego ojca. Ciekaw jestem nowego projektu, w każdym razie życzę powodzenia! :-)

ODPOWIEDZ