Západné Tatry a Orava, czerwiec 2014r - fotorelacja

Moderatorzy: Madziul, Asia M., Marcin K-G, sebastian.f

Awatar użytkownika
Vlado

Post autor: Vlado » 2014-07-13, 18:19

catty101 pisze:Nie poznałam Reda :-)
Skoro nie rozpoznałaś Reda, to ja się nie dziwię, że świstaka nie dojrzałaś :mrgreen:

Awatar użytkownika
Satan

Post autor: Satan » 2014-07-13, 21:09

Moje the best of marmocik...Tatry Niżne, czerwiec 2008r :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek
For God Your Soul... For Me Your Flesh

Dark Side of N.P.M.

Awatar użytkownika
Red-Angel

Post autor: Red-Angel » 2014-07-24, 19:21

Satan: Też mam kufel do Kofoli. Jakoś w nim lepiej smakuje ;-)
catty101 pisze:Nie poznałam Reda :-) Czyżby to zdjęcie wtedy zrobił? :mrgreen:

Obrazek
Dokładnie, ta fota jest z tamtej sesji :-)

Satan: Ładne zbliżenie na świstaki.

Awatar użytkownika
Wojmił

Post autor: Wojmił » 2014-07-25, 13:22

Poczułem się jakbym przeglądał internet 15 lat temu - zdjęcia są z analoga?
BTW o co chodzi z tą Kofolą - toż to taka ichniejsza coca cola nieprawdaż? Czyli trochę wody, cukru i chemii - czyli syf nadający się tylko do polewania zapieczonych śrub.

Awatar użytkownika
Satan

Post autor: Satan » 2014-07-26, 07:26

Wojmił pisze:Poczułem się jakbym przeglądał internet 15 lat temu - zdjęcia są z analoga?.
Tak, to są skany.
Wojmił pisze: BTW o co chodzi z tą Kofolą - toż to taka ichniejsza coca cola nieprawdaż? Czyli trochę wody, cukru i chemii - czyli syf nadający się tylko do polewania zapieczonych śrub.
O nic nie chodzi.
For God Your Soul... For Me Your Flesh

Dark Side of N.P.M.

Awatar użytkownika
tomasz7
Kontakt:

Post autor: tomasz7 » 2014-07-27, 19:08

Wojmił pisze:BTW o co chodzi z tą Kofolą - toż to taka ichniejsza coca cola nieprawdaż? Czyli trochę wody, cukru i chemii - czyli syf nadający się tylko do polewania zapieczonych śrub.
Troszkę zagalopowane stwierdzenie.W Kofoli znajduje się ekstrakt z ziół (źródła mówią o 14) ale o syfie nie czytałem.Ba! Nie piłem syfu jeszcze a jedynie Kofole z syropem Kofo i ziołami.
Polecam spróbować a może koledze zasmakuje i do czyszczenia śrubek użyje oryginalnej coli bo ta faktycznie nadaje się do tego ;-) Na zatrucia też cola się nadaje.I to już pisze poważnie.
Stworzony by biec
W pogodni za swoim dniem...

Awatar użytkownika
atineb

Post autor: atineb » 2014-08-22, 16:11

Catty - ja myślałam, że Vlado po prostu Reda nazywa świstakiem - na tym zdjęciu bez świstaka. :-D
byle do wakacji

Awatar użytkownika
Wojmił

Post autor: Wojmił » 2014-08-23, 12:06

tomasz7 pisze:Troszkę zagalopowane stwierdzenie.W Kofoli znajduje się ekstrakt z ziół (źródła mówią o 14) ale o syfie nie czytałem.Ba! Nie piłem syfu jeszcze a jedynie Kofole z syropem Kofo i ziołami.
Syfu zdaje mi się nie wyczytasz, bo receptura jest tajemnicą. Ja jak jestem na Słowacji to wolę delektować się czystą wodą z górskich potoków, której smak jest niepowtarzalny i nie trzeba na niego mieć waluty, niż czymś sztucznie czornym, co czort jeden wie co zawiera (bo byliny/ziółka to pewnikiem chwyt marketingowy, tak jak sztuczne witaminy w wielu produktach).
Polecam spróbować a może koledze zasmakuje i do czyszczenia śrubek użyje oryginalnej coli bo ta faktycznie nadaje się do tego Na zatrucia też cola się nadaje.I to już pisze poważnie.
Kiedyś chyba piłem, nie pamiętam, widocznie nie wzbudziła we mnie żadnych emocji ani pozytywnych ani negatywnych. Z colą na zatrucia trzeba uważać - nie na każdy ból żołądka się nadaje. Generalnie Cola nadaje się tylko do śrubek i dla kogoś, kto chce się przysłużyć narodowi i nie dożyć do emerytury... Pełen patriotyzm.

ODPOWIEDZ