Fragment GSS-Karkonosze

Moderatorzy: Madziul, Asia M., Marcin K-G, sebastian.f

Awatar użytkownika
menel

Post autor: menel » 2009-08-28, 09:38

jarek pisze:stonka opadnie w doliny,
kurcze, nie bardzo pasuje mi zwrot "stonka", w sumie każdy ma prawo być w górach,ale nieśmiało stwierdzam że sezon się zaczyna.... :-D
ПУНКС НОТ ДЭД !

Awatar użytkownika
Pio

Post autor: Pio » 2009-08-28, 14:02

Widzę Lili, że konsekwentnie realizujesz palny na ten rok ;-) Ja nie wiem kiedy tam w końcu się pojawię, choć ochota wielka.
Zdjęcia zachęcają do wyjazdu.
wyczekiwanie

Veritka

Post autor: Veritka » 2009-08-28, 15:33

No, no a pogoda w Karkonoszach, jak zwykle, ładna. Nawet jak leje jest uroczo ;-)
Za dwa tygodnie też się wybieram w tamte strony i mam nadzieję, że się pogoda utrzyma.
Z tym, że my Wrocław- Karpacz pksika testujemy :mrgreen:
"Istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalny"
Gór to też dotyczy :)

Awatar użytkownika
Jarek

Post autor: Jarek » 2009-08-29, 09:45

menel pisze:kurcze, nie bardzo pasuje mi zwrot "stonka", w sumie każdy ma prawo być w górach,ale nieśmiało stwierdzam że sezon się zaczyna....
Oczywiście że każdy ma prawo przebywać w górach,i wcale tego nie podważam,i się nie wywyższam,generalnie chodziło mi o te wielkie tłumy które wylewają się na szlaki,a co niektórzy znajdują się tam całkiem przypadkowo :-P
Leuthen pisze:by ów "każdy" wiedział, jak się w nich zachować. Góry byłyby piękniejsze, a GOPR/TOPR miałby mniej roboty.
otóż to :-D
"Góry dają człowiekowi, poprzez zdobywanie wzniesień nieograniczony kontakt z przyrodą – poczucie wewnętrznego wyzwolenia, oczyszczenia, niezależności"...

ODPOWIEDZ