Masyw Śnieżnika, czyli mała zdrada-zlot forum sudety.it

Moderatorzy: Madziul, Asia M., Marcin K-G, sebastian.f

Awatar użytkownika
Satan

Masyw ¦nieżnika, czyli mała zdrada-zlot forum sudety.it

Post autor: Satan » 2009-04-29, 21:17

:mrgreen:
Zdradziłem, tak zdradziłem.
Zlot odbył się w ostatni weekend kwietnia. Plan był taki aby w piątkową noc dostać się na południe, tam w sobotę pojeździć czeskimi elektriczkami, połazić po okolicy, zjeść coś dobrego, popić czymś dobrym, a wieczorem wbić się na ¦nieżnik oraz dojść do schroniska na Hali Pod ¦nieżnikiem, gdzie mieli zejść się wszyscy inni uczestnicy zlotu, którzy nie uczestniczyli w planie głównym. Potem była impreza integracyjna, następnie ze 3 - 4h snu i śniadanko oraz akcja odwrót. Ja miałem plan aby przed północą dotrzeć do domu, udało mi się bez 4 minut :mrgreen:

Ja osobiście fotek nie robiłem, ale za zgodą uczestniczek zapodaję linki :mrgreen:

Taja:
http://picasaweb.google.pl/tifataja/IIZ ... ik25260409#

Buba:
http://picasaweb.google.pl/slimak.mimim ... orumsudety#

Zdaję sobie sprawę, że to nieładnie promować inne forum, ale to przecież o góry tu chodzi, :mrgreen: więc mam nadzieje, że wybaczycie zdradę... :oops:
For God Your Soul... For Me Your Flesh

Dark Side of N.P.M.

Awatar użytkownika
Mrówek z lasu

Post autor: Mrówek z lasu » 2009-05-03, 20:31

¦nieżnik jest piękny, i podejście w miarę łatwe :) Czasy na Tabliczkach różnią się od rzeczewistych.
Natalia M.
"Gór mi mało i trzeba mi więcej"

Awatar użytkownika
Gryf
Kontakt:

Post autor: Gryf » 2009-05-28, 08:47

Mrówek z lasu, polecam podejście "na kreskę" z Kamienicy, przez Leje, Domek Myśliwski, na szczyt. Rzeźnicko - zimą i latem.
Świniopas, łazęga, powsinoga, wałkoń i szaławiła.

"Lisy mają nory i ptaki powietrzne - gniazda, lecz Syn Człowieczy nie ma miejsca, gdzie by głowę mógł oprzeć" (Mt 8, 9-20)

(FFWK)

ODPOWIEDZ