*Szlak Karpacki Grybów - Biała k/Rzeszowa

Moderatorzy: Madziul, Asia M., Marcin K-G, sebastian.f

Awatar użytkownika
Michi23

Post autor: Michi23 » 2017-12-10, 18:17

Michi23, kurde, nie wiem co powiedzieć.. dzięki za dobre słowo. Tak, Szlak Karpacki Grybów - Biała k/Rzeszowa to majstersztyk i też mam w planie powtórzyć przejście, tym razem pójdę z Rzeszowa. Nie omieszkam oczywiście uatrakcyjnić wędrówkę odbiciami "na boki". Czekam na Twoją relację!
Moje skromnie słowa uznania to bardzo mało powiedziane i wiem, że należy się Wam obu znacznie więcej za wkład w pokazanie tego pięknego i baaardzo niedocenionego szlaku szerszej publiczności. Moje 2 ulubione relacje do których często wracam: Twoja ma ten smaczek w postaci humoru tu i ówdzie, a Yatzek motywuje swoim wplataniem tematyki sprzętowej do tego, aby nieco odchudzać ekwipunek (co w granicach rozsądku uskuteczniam od niedawna).
W kwestii mojej relacji to stoję troszkę pomiędzy próbą poskładania do kupy emocji jakie towarzyszyły mi każdego dnia tej wędrówki a poczuciem niedosytu, że wszystko mogłem zrobić lepiej (każdego dnia kręcić filmiki, bo miałem małą kamerkę sportową; wieczorem robić notatki; strzelać więcej fotek; zrobić więcej niewielkich odbić [np. do Zyndranowej]). Każde zdanie chcę od razu poprawiać, bo czuję, że nie oddaje w odpowiedni sposób tego ogromu wrażeń jakie dostarczyło mi przejście każdego dnia. BN znałem z GSB, ale niebieski graniczny zmienił mnie tak mocno, że nie chcę już niczego więcej :mrgreen:

Awatar użytkownika
menel

Post autor: menel » 2017-12-11, 17:59

Michi23, zajrzałem na bloga Yatzka i trochę się zdziwiłem, bo całości nie przeszli.
ПУНКС НОТ ДЭД !

Awatar użytkownika
Michi23

Post autor: Michi23 » 2017-12-11, 18:25

menel pisze:Michi23, zajrzałem na bloga Yatzka i trochę się zdziwiłem, bo całości nie przeszli.
Mea culpa - faktycznie (nie zakodowałem tego, bo mnie zawsze interesował bardziej ten fragment "bardziej po górach" :mrgreen:). Heh, do tego nie zauważyłem, że mój komentarz popełniłem nie w tym wątku co trzeba (co za wstyd :roll: ...chyba słabszy dzień miałem wczoraj, no ale u nas halny ;-) ) - może uda się kogoś z moderacji poprosić o przeniesienie pod właściwy tutaj

Awatar użytkownika
Marcin K-G
Kontakt:

Post autor: Marcin K-G » 2017-12-11, 19:59

Trochę gimnastyki było, ale ogarnięte ;)
Posty przeniesione.
:arrow: :arrow: n.p.m. na Facebook'u
:arrow: :arrow: n.p.m. na Twitter

:arrow: Jeśli chcesz się zarejestrować na forum NPM - PRZECZYTAJ TEN WĄTEK

ODPOWIEDZ