7 XII 2011 Hala Boracza czyli powtórne spotkanie z panią Zim

Moderatorzy: Madziul, Asia M., Marcin K-G, sebastian.f

mirek

7 XII 2011 Hala Boracza czyli powtórne spotkanie z panią Zim

Post autor: mirek » 2011-12-08, 14:10

Powtórna randka została wyznaczona na Hali Boraczej.Z Milówki pomykam szlakiem na Bulasówkę tradycyjnie obszczekany przez psy,tym razem trafił się owczarek Podhalański(chyba) i spotykam kaczkę Dziwaczkę.¦lady zimy wszędzie jak okiem sięgnąć,a spotykam panią Zimę przy schronisku.W środku trwa remont ,ale widocznie wzbudziłem w gospodyni pozytywne uczucia bo oferuje własnej roboty ogórkową,a dolewka zupy już gratis.Robotnik pracujący przy remoncie odradza mi wizytę na Redykalną,panie tam na 500 metrów nic nie widać.Wiem bo tam dziś byłem.Więc rezygnuję z hali i wracam do Skałki.To było na tyle,teraz fotki;

https://picasaweb.google.com/1049424517 ... rudnia2011

Awatar użytkownika
nicdobrego
Kontakt:

Post autor: nicdobrego » 2011-12-09, 10:56

Też niedawno tam byłem, zresztą relacja gdzieś tu leży. Gospodyni ogólnie jest fajna i to schronisko, choć urodą nie powala, zdecydowanie ma u mnie sporo plusów.
Widoczność niezła, ale robotnika to nie wiem czy słusznie posłuchałeś, ja ostatnio na redykalnej i owszem, wpakowałem się w mgłę, ale trochę powyżej już była bajka - mgła poniżej, piękne niebo powyżej :-)
Fajny wypadzik.
Kiedy człowiek ma jakieś dobre usprawiedliwienie, otwiera drzwi złym usprawiedliwieniom.
Terry Pratchett

mirek

Post autor: mirek » 2011-12-09, 10:59

Fakt,może pochopnie zrezygnowałem z Redykalnej ale tak się rozleniwiłem w schronisku przy ogórkowej że czasowo mógłbym się nie wyrobić na pociąg.

Awatar użytkownika
mhu1979

Post autor: mhu1979 » 2011-12-10, 04:09

Mirek - ogórkowa popita kasztelanem rozbija system :-)

Fajne widoczki, aż by się pojechało...
Gówniarzeria pierwszy raz w górach :-)

mirek

Post autor: mirek » 2011-12-10, 07:30

Racja, ogórkowa wyśmienita,Kasztelan zimny a widoczki zajedwabiste.

ODPOWIEDZ