koszulki termoaktywne

Moderatorzy: Madziul, Asia M., Marcin K-G, sebastian.f

Awatar użytkownika
Maska

Post autor: Maska » 2009-07-09, 13:30

dmietus pisze:
ma on jednak jedną poważną wadę. Trzeba wcześniej kupić te koszulki ;-)
Niesamowita odpowiedź. Usmiałem sie po pachy.... ale po je kupować i testować, skoro juz je przetestowali.
Bo być może istnieją też koszulki, których jeszcze nie przetestowali w NPM :mrgreen:
A swoją drogą nalewam wody do michy i zaczynam testować swoje ciuszki 8-)
Everything imaginable is possible.

Biały-As

Post autor: Biały-As » 2009-09-02, 11:46

dmietus pisze:Czy ktoś może wie, gdzie można kupić koszulki termoaktywne, które znlazły się na trzech pierwszych pozycjach testu z ostatniego numeru n.p.m?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
Chciałbym się podzielić kilkoma uwagami odnośnie koszulki firmy Marmot.
Jak każdy zapewnie z Was już wie wygrała ona test, jaki został przeprowadzony przez naszą ulubioną gazetkę, a wynik oraz opinia jej została natomiast umeszczona w setnym numerze.

Zakupu dokonałem w sklepie 8a.pl w Gliwicach dnia 24 sierpnia.
Testowałem ją 31 sierpia na trasie Wisła Uzdrowisko - Wisła Jawornik - Beskidek - Soszów Wielki - Stożek - Wisła Dziechcinka.

Zalety koszulki :
Wygląd bardzo fajny, nigdzie podczas trasy nie ucierała mnie.
Jeśli chodzi o odprowadzanie wilgotności super sprawa, tu dodam ze swojej strony że bardzo się poce. Szybko moim zdaniem wysycha. Co do zapachu nic nie czuc nawet po tym jak drugiego dnia skończyłem jeździć na rowerku, wiec jak dla mnie super.

WADY:
Mimo bardzo lekkiego plecaka doszło na plecach w dwuch miejscach do zmechacenia koszulki (większe i mniejsze). Z przodu kszulki zaczynaja wychodzić nitki co juz fajnie nie wygląda.

Jutro wybieram się w rejon Babiej Góry i mam zamiar w tej koszulce pochodzić 3-4 dni sobie, poczym znowu podziele się uwagami z Wami. Jeśli czas mi pozwoli to postaram się także pstryknąć kilka fotek odnośnie tych zmechacen i nitek.

Awatar użytkownika
cthulhu
Kontakt:

Post autor: cthulhu » 2009-09-02, 12:21

Biały-As pisze:
dmietus pisze:Czy ktoś może wie, gdzie można kupić koszulki termoaktywne, które znlazły się na trzech pierwszych pozycjach testu z ostatniego numeru n.p.m?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
Chciałbym się podzielić kilkoma uwagami odnośnie koszulki firmy Marmot.
Jak każdy zapewnie z Was już wie wygrała ona test, jaki został przeprowadzony przez naszą ulubioną gazetkę, a wynik oraz opinia jej została natomiast umeszczona w setnym numerze.

Zakupu dokonałem w sklepie 8a.pl w Gliwicach dnia 24 sierpnia.
Testowałem ją 31 sierpia na trasie Wisła Uzdrowisko - Wisła Jawornik - Beskidek - Soszów Wielki - Stożek - Wisła Dziechcinka.

Zalety koszulki :
Wygląd bardzo fajny, nigdzie podczas trasy nie ucierała mnie.
Jeśli chodzi o odprowadzanie wilgotności super sprawa, tu dodam ze swojej strony że bardzo się poce. Szybko moim zdaniem wysycha. Co do zapachu nic nie czuc nawet po tym jak drugiego dnia skończyłem jeździć na rowerku, wiec jak dla mnie super.

WADY:
Mimo bardzo lekkiego plecaka doszło na plecach w dwuch miejscach do zmechacenia koszulki (większe i mniejsze). Z przodu kszulki zaczynaja wychodzić nitki co juz fajnie nie wygląda.

Jutro wybieram się w rejon Babiej Góry i mam zamiar w tej koszulce pochodzić 3-4 dni sobie, poczym znowu podziele się uwagami z Wami. Jeśli czas mi pozwoli to postaram się także pstryknąć kilka fotek odnośnie tych zmechacen i nitek.
Rękami i nogami podpisjuje się pod tym co kolega napisał.
Bardzo szybko schnie i nie śmierdzi to prawda :mrgreen:
Na plecach również zaczęła mi się mechacić ale na szczęście nitek z przodu żadnych nie wypuściła.
Mam ją od początku lipca a kupiełem w M1 w Kraku.

Awatar użytkownika
dadarek
Kontakt:

Post autor: dadarek » 2009-10-22, 20:09

Ja ze swojej strony mogę się wypowiedzieć o koszulkach:

- Jaxa (TORI) - zasadniczo nie są to złe produkty, lecz po pół roku zaczęły trzymać zapachy, mechacą się też od plecaka,

- Berghaus - nie pamiętam modelu, ale takie jednokolorowe wdzianko - z wilgocią sobie radzi, mechaci się od plecaka,

- The North Face (Banff czy coś w ten deseń) - póki co, nie mam zażaleń. Wilgoć odprowadza, nie mechaci się, jeszcze nie śmierdzi :)

Awatar użytkownika
Ronc

Post autor: Ronc » 2009-10-22, 23:10

dadarek pisze:- Berghaus - nie pamiętam modelu, ale takie jednokolorowe wdzianko - z wilgocią sobie radzi, mechaci się od plecaka,
Ogólnie coś widzę, że koszulka Berghausa zbyt szybko się mechaci. U mnie bodajże już po kilku dniach przy noszeniu plecaka bezpośrednio opierającego się na koszulce. A z wilgocią sobie radzi ale po paru praniach już takiej rewelacji nie ma :-/

Awatar użytkownika
Jarek

Post autor: Jarek » 2009-10-28, 09:52

Będąc w ostatnim okresie w górach testowaliśmy bielizne DEVOLD-A wełna spełniała świetnie swe właściwości,grzała,transportowała wilgoć od skóry nie było efektu ''mokrych pleców'' wytrzymywała przez trzy dni póżniej trzeba ją wyprac aby spełniała swe właściwości,nie chłonie również zapachów .Polecam bielizne z wełny merynosów jako naturalny ciepły oddychający produkt :-D
"Góry dają człowiekowi, poprzez zdobywanie wzniesień nieograniczony kontakt z przyrodą – poczucie wewnętrznego wyzwolenia, oczyszczenia, niezależności"...

Awatar użytkownika
Kiczora
Kontakt:

Post autor: Kiczora » 2009-10-28, 13:40

Kupiłem mojej żonusi golfik Devold-a. Wielce sobie chwali merynosy. Bardzo dobry produkt.
A przy okazji ja mam pytanie, czy ktoś już testował może popularne na Allegro koszulki termoaktywne Stoor?
Kto w górach cierpiał i był szczęśliwy, ten z nimi się nie rozłączy.

Awatar użytkownika
menel

Post autor: menel » 2009-10-28, 14:05

Proszę państwa, ile stoi Devold na nasze piniąde? :-D
ПУНКС НОТ ДЭД !

Awatar użytkownika
Kiczora
Kontakt:

Post autor: Kiczora » 2009-10-28, 14:12

Wspomniany wcześniej golfik dla żonki kosztował tyle, co budżet małego afrykańskiego plemienia... Bodajże 220 zeta.
Kto w górach cierpiał i był szczęśliwy, ten z nimi się nie rozłączy.

Awatar użytkownika
menel

Post autor: menel » 2009-10-28, 14:13

Kiczora pisze:Bodajże 220 zeta.
Nie pozostaje mnie nic innego jak śledzić kurs skupu metali kolorowych. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2009-11-01, 16:53 przez menel, łącznie zmieniany 1 raz.
ПУНКС НОТ ДЭД !

Awatar użytkownika
Annes

Post autor: Annes » 2009-10-28, 18:38

także posiadam golfik ze zameczkiem z Devolda, jest naprawde wspaniały
cieplutki i mieciutki....bardzo przyjemnie sie go nosi :-D

cena wysoka, ale warto :-)

zamierzam jeszcze jeden sobie zafundowac, ten grubszy z naciągiem na kciuka :mrgreen:

na wypadek wielkich mrozów :mrgreen:
Czas nie leczy ran..
tylko przyzwyczaja nas do bólu

Awatar użytkownika
Jarek

Post autor: Jarek » 2009-10-28, 20:50

menel pisze:Proszę państwa, ile stoi Devold na nasze piniąde?
Menelku,polecam stronę przedstawiciela na Polske http://www.wolfgang.pl/?p=shop&cid=77&id=79 ceny wygórowane,ale produkt zacny :-P Menel a tutaj proszę notowania metali kolorowych http://biznes.ekologia.pl/artykuly/37_K ... g_LME.html :lol: :lol:
"Góry dają człowiekowi, poprzez zdobywanie wzniesień nieograniczony kontakt z przyrodą – poczucie wewnętrznego wyzwolenia, oczyszczenia, niezależności"...

Awatar użytkownika
menel

Post autor: menel » 2009-10-28, 20:59

Jarek... z podziękowaniem :-D
ПУНКС НОТ ДЭД !

Awatar użytkownika
Jarek

Post autor: Jarek » 2009-10-28, 21:01

Menel,ależ proszę bardzo :-D :-D

Awatar użytkownika
menel

Post autor: menel » 2009-11-01, 19:37

a propos.... piszecie że się Wam koszulki mechacą..a są takie które się nie mechacą?
ПУНКС НОТ ДЭД !

ODPOWIEDZ