Strona 1 z 1

listopad 2015

: 2015-10-20, 15:47
autor: creamcheese
Dziś dostałem i zacząłem czytać.

Na stronie 6, czyli na początku prawie numeru, Redaktor Naczelny, pan Tomasz Cylka w artykule "Olek bliski zapomnienia" pisze o festiwalu w Lądku Zdroju. I pisze o Krzysztofie Wielickim, który wg Naczelnego jest zdobywcą Korony Ziemi!!
Może o czymś nie wiem, ale wiem, ze Wielicki zdobył (już prawie 20 lat temu) Koronę Himalajów i Karakorum...może dla relaksu machnął również i Koronę Ziemi ??

...mówią : "naga prawda, ręce lecą"...i mają rację...
Mojego lidera Tomasza Rzeczyckiego Naczelny bierze w cuglach :mrgreen:

PS. Tomasz Rzeczycki pisze ostatnio bardzo fajnie i gaf nie popełnia...ale nie doszedłem jeszcze do jego Wzgórz Niemczańsko-Strzelińskich w listopadowym numerze...więc wszystko przed nim.

: 2015-10-20, 22:23
autor: kulczyk1
A mnie najbardziej się podobał artykuł z strony 70.
Proponuje przeczytać i poinformować takich niedoinformowanych frajerów jak ja - ma rację Knofliczek czy Terakowski?pozdrawiam.

: 2015-10-21, 05:09
autor: Lidka K.
kulczyk1, ja tam w życiu nie była, a teraz naszedła mnie nieprzeprta chęć pójścia i sprawdzenia , czy jest miły , czy nie, bo na to jestem najbardziej wrażliwa ;-)

: 2015-10-21, 07:15
autor: creamcheese
Ja byłem na Kudłaczach i nocowałem nawet...w pawiloniku obok, a nie w głównym budynku. Mimo, że był to czerwiec to ziąb był troszkę. W pokoiku stała farelka i ziąb został na zewnątrz. Ludków było (bo i w głównym miejsc nie wystarczało), ale bez ekscesów i nocnych ryja piłowań się obeszło. Jako, że lat temu to już ze 4 lub i 5 więc nie pamiętam czy żarłem miejscowe czy swoje...
Gospodarza Knofliczka nie poznałem...pozostała obsługa była spoko i na miejscu.
Generalnie...nie zgłaszam żadnych nieprawidłowości...dla mnie schronisko jest ok.
Żeby nie mądrzyć się po jednym noclegu i to kilka lat temu, dodam, że generalnie nie mam zbyt dużych wymagań, a właściwie żadnych, więc moje zdanie chyba sobie można o tyłek potłuc.

: 2015-10-21, 19:56
autor: catty101
Ja rozumiem rozgoryczenie Knofliczka, bo do tej pory Kudłacze były zawsze nisko w rankingu z powodu braku sanitariatów. Teraz po rozbudowie schroniska należałoby się spodziewać poprawy. Co do gospodarzy mam mieszane uczucia (bywam tam często z racji bliskości), ale uważam że ocena jest zbyt surowa.