Listopad 2018

oceń najnowszy numer n.p.m., skomentuj wybrane artykuły, napisz, co podobało ci się w numerze, skrytykuj lub pochwal autorów tekstów

Moderatorzy: Asia M., Marcin K-G, sebastian.f

Awatar użytkownika
Satan

Listopad 2018

Post autor: Satan » 2018-11-22, 17:40

Tak sobie czytam czytam w/w numer "naszego" pisma i przy artykule o Beskidzie Wyspowym poraziło mnie. Autorem jest niezawodny Redaktor Naczelny...

Pan T. Cylka wypisuje w nim:

"Nie ma co owijać w bawełnę: Beskid Wyspowy nigdy nie będzie dla mieszkańców północnej i zachodniej Polski atrakcyjnym terenem. I bynajmniej nie chodzi o to, że góry są niskie i bez skalnych atrakcji. Powód jest bardzo banalny. Jeśli bowiem już ktoś decyduje się na pokonanie na przykład 600 kilometrów z Poznania do Małopolski, z naturalnych względów wybiera Tatry albo choćby Babią Górę. "Pagórki" Beskidu Wyspowego nigdy nie będą magnesem, na który poświęcimy osiem godzin jazdy samochodem[...]."

Dawno już takich bzdur nie czytałem. Tym większa szkoda, ze padają z ust Naczelnego, który wydaje się kompletnie nie znać swoich Czytelników i Forumowiczów...

Czy ktoś ma pomysł, co to są ten "naturalne względy" podane przez pana. T. Cylkę? :roll:
For God Your Soul... For Me Your Flesh

Dark Side of N.P.M.

Awatar użytkownika
dave

Post autor: dave » 2018-11-22, 17:55

Satan pisze: Czy ktoś ma pomysł, co to są ten "naturalne względy" podane przez pana. T. Cylkę? :roll:
Tak. To osobiste poglądy redaktora przeniesione na całość mieszkańców północnej i zachodniej Polski. Zapomniałem, jak się to fachowo nazywa, czy jest na sali Taja? ;-)
Turysta bez raków i czekana, ale za to z siekierą.

Awatar użytkownika
Michun

Post autor: Michun » 2018-11-22, 20:33

Dysonans poznawczy albo dowód anegdotyczny :mrgreen:
"I don't hate people, I just feel better when they aren't around"
Ch. Bukowski
"Patriotism is the last refuge of a scoundrel" S. Johnson

ODPOWIEDZ