Znalezione w szafie.

zamieść relację ze swojej wyprawy, poczytaj relacje innych użytkowników

Moderatorzy: Asia M., Marcin K-G, sebastian.f

Awatar użytkownika
Lidka K.
Kontakt:

Post autor: Lidka K. » 2014-12-02, 14:04

Krzyś66, cóż rzec, piękne zdjęcia, komentarz minimalny , obietnice dotrzymane :-D
jest we mnie wiary okruszek....

Awatar użytkownika
buba1
Kontakt:

Post autor: buba1 » 2014-12-02, 14:12

Juz bym tam jechala, zaraz teraz dzis.. Juz bym pakowala plecak i ruszala na wschod... gdyby nie to ze sie nie da...
Krzyś66 pisze: Generalnie większość osób w klubie zawsze lubiła dobrze zjeść.I nie widzieliśmy potrzeby aby się umartwiać i jeść "korzonki" jeśli była możliwość przygotowania czegos bardziej wykwintnego.
Krzyś66 pisze: ¦piewanki.To było zawsze i każdej porze , o ile trafił się muzyk , "wiosło" i chęć.
Takie gory to ja rozumiem!!! :mrgreen: uczta dla ucha i dla brzucha :mrgreen:
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..

Awatar użytkownika
Vlado

Post autor: Vlado » 2014-12-03, 14:01

Krzyś66 pisze:Nie będzie to relacja o "mojej" Łopience , bo dolina ta dla forumków jest jedną z wielu podobnych.Dla większości , zapewne nie wyróżnia się niczym szczególnym.
Myślę, że każdy kto tam dotrze choć raz, nigdy nie zapomni tego miejsca ;-)
Krzyś66 pisze:Zupełnie nie miałem pomysłu na relację z Łopienki.
Oby Cię natchnęło na więcej:)

Krzyś66

Post autor: Krzyś66 » 2014-12-06, 10:22

Cześć :-)

Dziękuję za dobre słowa.
A przy okazji , ponieważ ostatnio mniej piszę na Forum , koledze Cream dzięki za relację.Czytając ją człek był w bardzo specyficznym klimacie, nastroju (kiedyś coś w podobie , nie to samo ale też cóś , było w relacji kolegi Vlado ) , dzięki Cc.

A na Nowy Rok ... może żeby każdy miał możliwość odwiedzić swoje ukochane miejsce w Polsce ; czy to będą góry , wyżyny , niziny a może nad morzem , jest bez znaczenia.A może odnajdzie nowe ukochane miejsce w Polsce ... tego czytającym ten zakątek , życzę.

Hejka :-)
”Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.”

Awatar użytkownika
Lidka K.
Kontakt:

Post autor: Lidka K. » 2014-12-06, 11:23

Krzyś66 pisze:A na Nowy Rok
Krzysztoffie, już?????????? :roll:

Krzyś66

Post autor: Krzyś66 » 2015-01-19, 22:20

Głosowanie wg przyszłego "Najświatlejszego Regulaminu " byłoby usunięte prawie w całości.

1.Pozwalam sobie na karygodną dowolność i nie głosuję na wszystkie kategorie.
2.Buba.Głosuję na jej relację pomimo iż : wymieniliśmy między sobą kilkadziesiąt a może i więcej mejli ; Buba próbowała mnie skorumpować i zapewne gdyby nie interwencja czujnych służb celnych to do korupcji i konsumpcji by doszło .Mimo tych ewidentnych powiązań głosuję na jej relację.

Bubo to jedna z dwóch kategorii w których w wyborze nie miałem żadnych wątpliwości.

3.Cohen .To już pełna patologia , nie dość że gościa znam osobiście i go ... o zgrozo :evil: polubiłem to jeszcze co jakiś czas przekupuje mnie załatwiając spore rabaty na konsumowaną przeze mnie pizzę .

Cohen szczerze gratuluję tego wejścia ale i kilku poprzednich , widać że rośniesz w siłę a co dla mnie najcenniejsze doroślejesz :-D (myślę że rozumiesz o co mi chodzi i się nie obrazisz).

4.Cream. Głos na granicy tolerancji ale myślę że sprawny prokurator by go oddalił.Creama miałem przyjemność poznać osobiście na Roztoczu i mimo tego że wymieniliśmy słów nie wiele to chyba się rozumiemy na wielu płaszczyznach ;-)

W zasadzie to ja bym Cię nominował na debiut roku ;-) Dostałeś chyba jakiegoś cudownego natchnienia bo i po tej relacji miałeś kilka świetnych uwag.

5.Gobo. Nie znam człowieka.

Ale była fotka w nominacjach która mi się bardziej podobała.Na Piska nie głosuję bo to zawodowiec.

7.Cisy2 .To chyba drugi uczciwie przeze mnie oddany głos.Cisego nie znam , nie mejluję z nim , ba nawet prawie się nie wymieniamy komentarzami.

8.Cohen - wyjaśnienia j.w.

9.Rambi. Też człowieka nie znam , ale ... no niestety jest ale , niejaka koleżanka L. mówiła mi że :..."Rambi jest w porządku"....Czyli uczciwość głosu niepewna.

11.Kulczyk1 .I tu zagwozdka , bo człeka nie znam ale ... no niestety byłem na tym "piekielnym" Roztoczu i poznałem tam różne osoby. Eeeech prokuratorze do dzieła :-( .

14.Krutul.

Pełna patologia , ba nawet razem piliśmy wódkę ...masakra.

Jacku wybrałem Ciebie a nie nieToperza , bo jednak on dzięki fotkom swej szanownej małżowinki , jak dla mnie jest razem z nią na pierwszym planie.

Głosu nie oddałem ale oddaję u siebie :
Forumowicz(ka) roku-Lidka i Vlado (i jeszcze powinna być buba).
Twardziel roku równolegle - Vlado.

Cały tekst kieruję wyłącznie do ludzi z poczuciem humoru i dystansem do otaczającego nas świata.

Pozdrawiam Krzyś.
”Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.”

Awatar użytkownika
Lidka K.
Kontakt:

Post autor: Lidka K. » 2015-01-20, 06:18

stać Cię na adwokata? bo jak nie to wiesz, zawsze moze być z urzędu :mrgreen:

Awatar użytkownika
buba1
Kontakt:

Post autor: buba1 » 2015-01-20, 10:03

To juz nie trzeba dac łapowki? wystarczy probowac? :lol:

Nie no pelna patologia! ten krutul to ci pewnie cos do tej wodki dosypal (albo Cohen do pizzy ;-) ) i cie zahipnotyzowal.. i teraz steruje twoja podswiadomoscia!
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

Awatar użytkownika
Vlado

Post autor: Vlado » 2015-01-20, 10:42

Krzyś66 pisze:11.Kulczyk1 .I tu zagwozdka , bo człeka nie znam ale ... no niestety byłem na tym "piekielnym" Roztoczu i poznałem tam różne osoby. Eeeech prokuratorze do dzieła :-( .
O choroba!!! Jak można było zapomnieć;)
Na Bohaterkę Drugiego Planu nominuję Panią Janinę, która przepięknie okrasiła nasz roztoczański rajd i wydała na świat Debiutanta Roku ;-)

Awatar użytkownika
mhu1979

Post autor: mhu1979 » 2015-01-21, 04:11

Krzyś66 pisze:Głosowanie wg przyszłego "Najświatlejszego Regulaminu " byłoby usunięte prawie w całości.
Nie znamy jeszcze nowego regulaminu, nie wiadomo, czy takowy powstanie, także nie osądzaj z góry.
Krzyś66 pisze:Głosu nie oddałem ale oddaję u siebie :
Forumowicz(ka) roku-Lidka i Vlado (i jeszcze powinna być buba).
Twardziel roku równolegle - Vlado.
Nie głosowałbyś na samego siebie, także masz moje uznanie :-)
Gówniarzeria pierwszy raz w górach :-)

Krzyś66

Post autor: Krzyś66 » 2015-02-02, 22:54

Cześć.
Jest jak sobie wcześniej pomyślałem ... nic się nie stało Forumowicze nic się nie stało...
Ot dwie dziewczyny głosujące na imprezę zorganizowaną i prowadzoną w 100% przez Vlado , zostały zmieszane z błotem , że na nią zagłosowały . Jak było widać strasznie poirytowało to grupę osób . Dla mnie głosowanie na samego siebie to głosowanie na zorganizowaną przez siebie imprezę , zrobione przez siebie zdjęcie czy głosownie na siebie jako forumowicza roku...No ale wg grupy koleżeństwa , moje mniemanie pewnie jest pokrętne . A wiadomo , co sugerowali niektórzy z nich ,że obie dziewczyny z premedytacją głosowały po to aby wygrać :shock: , jak i co? , skoro to nie one organizowały i prowadziły tę imprezę ... tego nie wiemy.
Po wiadrach pomyj wylanych także na Vlado możemy przeczytać takie piękne teksty ....

.... i zależy mi na utrzymaniu jego niepowtarzalnej atmosfery.

Chciałbym, żeby nasze forum nie zatraciło swojego charakteru, który przyciągnął wiele wartych poznania osób a jednym z elementów kształtujących ten charakter był i jest "konkurs naj" zwany wcześniej "Wybieramy Forumowicza roku".

A potem na potwierdzenie swych słów autor(autorzy , bo napisał ,że konsultował tekst z szacownym gronem):

Kiedy mam ochotę na tzw "przeżycia duchowe" związane z podróżami sięgam po literaturę typu Herberta, Brandstaettera...czy kilkuset innych autorów. To, co można przeczytać na forum jest odległe od takich tuzów.

To dla mnie jest nieprawdopodobne i dziwaczne, że brylują relacje osoby, która otwarcie się wypowiada, że góry ją nudzą

No i kuriozum przekomiczne , to jeden z najzabawniejszych tekstów ostatnio napisanych na Forum ... szkoda że pisany serio.:
Szlachetnie byłoby, gdyby pary/małżeństwa nie głosowały na siebie wzajemnie ani nie nominowały siebie nawzajem. Może nawet powinny mieć tylko jeden głos, bo jest mało zaskakująca koincydencja w ich głosach. Może nawet powinny mieć tylko jeden głos, bo jest mało zaskakująca koincydencja w ich głosach.

Dlaczego nie piszę w tamtym wątku , bo nie piszę o konkursie , który z podanych propozycji wyłania się jako koniec zabawy a przedstawia się jako śmiertelnie poważny i jako taki jest poza moim zainteresowaniem.

Generalnie myślę ,że za niedługi czas "kurz" okryje to błoto rzucone na kilka osób i wszystko wróci do 'normy'.
Ale ja za taką normę dziękuję.Przepraszam górskich ortodoksów za masę wpisów nie o górach ... ale kurczę no takie działy tu są i to właśnie te działy stanowią dla mnie wartość dodaną , bardzo ważną wartość dodaną ; tak samo jak ogromną wartością są relacje napisane albo z polotem albo z jajem i mam gdzieś że nie są to relacje na miarę nagród literackich , suche fakty mogę wyczytać wszędzie ; a o atmosferze forum decydują ludzie a nie miejsca o których piszą.

I to by było na tyle.

Awatar użytkownika
creamcheese

Post autor: creamcheese » 2015-02-02, 23:22

No i się Krzyś sie poddenerwował... oj panowie, panowie...toż to tylko życie jest...po co brać to tak na poważnie.
Pozdrawiam Krzysia

Krzyś66

Post autor: Krzyś66 » 2015-02-03, 10:29

creamcheese pisze:No i się Krzyś sie poddenerwował... oj panowie, panowie...toż to tylko życie jest...po co brać to tak na poważnie.
Pozdrawiam Krzysia
Pisząc powyższy tekst byłem bardzo spokojny w nastroju lekko refleksyjnym :->
I pozdrowionka wzajem :-D

Awatar użytkownika
Vlado

Post autor: Vlado » 2015-02-13, 23:25

Krzyś66 pisze: Jest jak sobie wcześniej pomyślałem ... nic się nie stało Forumowicze nic się nie stało...

Generalnie myślę ,że za niedługi czas "kurz" okryje to błoto rzucone na kilka osób i wszystko wróci do 'normy'.
Krzysztof nie, nie tym razem.

Awatar użytkownika
buba1
Kontakt:

Post autor: buba1 » 2015-02-15, 17:54

Krzyś66 pisze: Generalnie myślę ,że za niedługi czas "kurz" okryje to błoto rzucone na kilka osób i wszystko wróci do 'normy'.
Moze kurz okryje, moze błoto wyschnie ale smrod zostanie na dlugo....

ODPOWIEDZ