Zapisz się do newslettera NPM

Jesteś tutaj

Poczta N.P.M. | redakcja@npm.pl

Nowa strona www.npm.pl

NPM 1/2009
Numer wyprzedany
Autor:
Redakcja n.p.m.
()
17 listopada ruszyła nowa wersja naszej strony internetowej. Możecie na niej nie tylko przeczytać fragmenty tekstów z papierowego wydania „n.p.m.”, ale także skomentować artykuły czy podyskutować na forum. Strona powoli się rozkręca, dlatego w dzisiejszej poczcie „n.p.m.” zamieszczamy między innymi pierwsze opinie, jakie ukazały się w sieci. Zachęcamy także do przesyłania tradycyjnych listów, zarówno drogą elektroniczną, jak i pocztową.

Czytam „n.p.m.” od kilku miesięcy. Bardzo mi się podoba i zaczyna mi wchodzić w nawyk przeglądanie półek w kiosku na początku każdego miesiąca.
Mam nadzieję, że strona oraz forum też się rozkręci, czego Wam i sobie życzę!
Piet, Gdańsk

Witam wszystkich serdecznie!
„n.p.m.” czytam od trzech lat. Myślę, że to najlepsze pismo o tematyce turystyki górskiej w Polsce! Pozdrawiam Redakcję i Wszystkich Górołazów.
Paweł, Poznań

Nie jestem stałym czytelnikiem „n.p.m.” (kilka numerów), ale kręcą mnie m.in. góry i dlatego zdecydowałem się zalogować, aby móc pogadać, poopowiadać i poczytać, dowiedzieć się, jak się nie dać zabić w górach.
Czarek, Częstochowa

Gratuluję zmiany strony, bo poprzednia przypominała jakiś relikt minionej epoki. Na razie jest tutaj spokojnie, ale mam nadzieję, że niedługo będziemy tu prowadzić ciekawe i interesujące dyskusje. Gratuluję grudniowego numeru, a zwłaszcza wywiadu z Anną Czerwińską. Takich rozmów brakowało.
Michał, Jelenia Góra

Wreszcie zmieniła się strona „n.p.m.”. Gazetę czytam od niedawna i bardzo mnie zaciekawiła.
Łukasz, Wielkopolska

Jestem z Wrocławia. Mam 36 lat i prawie od 20 lat chodzę po górach. Jest to dla mnie najlepszy sposób spędzania wolnego czasu. Zaliczyłem już prawie wszystkie polskie góry i trochę bywałem u sąsiadów (CZ i SK). Ale najbardziej zafascynowały mnie Tatry, gdzie ostatnio jeżdżę co rok. Pozdrawiam wszystkich góromaniaków!
Petroza, Wrocław

„n.p.m.” czytam od kilku miesięcy. Podobają mi się u Was testy sprzętu. Świetny był ten o plecakach. Tak trzymajcie! Fajnie, że jest to forum dla tych, którzy człapią wyżej i niżej.
Leleith

Rozmowa z Anną Czerwińską

Z wypiekami na twarzy przeczytałam wywiad z Anną Czerwińską. Powoli schodzi ze sceny, czyli z gór, całe pokolenie wybitnych polskich himalaistów, ale pani Ania się nie poddaje i dzielnie walczy, choć nie stoją za nią bogaci sponsorzy. Jej opowieść o Koronie Ziemi daje wszystkim młodym ludziom wiarę, że nie trzeba mieć za sobą telewizji, żeby realizować małe marzenia. Miałam okazję słuchać pani Ani na spotkaniu w Lądku Zdroju. Nie miała w sobie nic z taniego gwiazdorstwa. Niestety, takich ludzi jest w górach coraz mniej.
Katarzyna Lasowska, Gliwice

Super, że redakcja „n.p.m.” kontynuuje wywiady ze sławnymi polskimi himalaistami. Rozmowę z Anną Czerwińską przeczytałem jednym tchem. Miło słuchać i czytać opowieści ludzi, którzy mają coś do powiedzenia. Pani Ania jest autentyczna i szczera w tym, co mówi. Takich ludzi jest coraz mniej.
Piotr Strąk, Kielce


Pełna treść artykułu dostępna dla osób zalogowanych.
Zaloguj się lub załóż bezpłatne konto w serwisie.

Zobacz podobne artykuły

Zobacz też