Zapisz się do newslettera NPM

Jesteś tutaj

W następnym numerze |

marzec 2019

NPM 2/2019
Numer dostępny w sprzedaży
Zobacz zawartość
Autor:
Redakcja n.p.m.
Tatry Wysokie / Kościelec Przeczytaliście relację Tomka Habdasa z zimowego wejścia na Rysy i zamarzyły Wam się Tatry Wysokie? Autor w marcowym numerze podpowie Wam kolejną wycieczkę – tym razem na jeden z najpiękniejszych tatrzańskich szczytów: górujący nad Halą Gąsienicową Kościelec.

USA / Continental Divide Trail
5 tysięcy kilometrów, które udaje się pokonać tylko kilkunastu osobom rocznie. Oto przed Wami Continental Divide Trail, szlak biegnący przez pięć stanów wzdłuż linii kontynentalnego działu wodnego. Jak się do niego przygotować, co na nim czeka, czy faktycznie jest jednym z najtrudniejszych szlaków na świecie? Już za miesiąc opowie Wam o tym Agnieszka Dziadek. 

Szkocja / Cape Wrath Trail
Gdybyście zachęceni tekstem Agnieszki planowali długodystansowe przejście, doskonałą rozgrzewką będzie Cape Wrath Trail. Dla mniej wprawionych piechurów przejście przez północną Szkocję może okazać się wyzwaniem życia. 370 kilometrów przez pustkowia i przy typowo angielskiej, zimnej i deszczowej pogodzie, to nie lada wyczyn. Przybliży Wam tę trasę Krzysztof Story.

Kolejny numer w sprzedaży od 18 lutego


Zobacz podobne artykuły

Zobacz też