Zapisz się do newslettera NPM

Jesteś tutaj

W następnym numerze |

lipiec 2018

NPM 6/2018
Numer dostępny w sprzedaży
Zobacz zawartość
Autor:
Redakcja n.p.m.
Włochy Jezioro Garda i Monte Baldo Okolice Jeziora Garda to idealna baza wypadowa dla rodzin, które chcą połączyć leniwy wypoczynek nad wodą z aktywnym trekkingiem w górach. Dzięki kolejce linowej na Monte Baldo w ciągu kwadransa wjeżdżamy z wysokości 90 metrów n.p.m. w Malcesine na 1760 m. A z górnej stacji kolejki możemy rozpocząć kilkugodzinną wędrówkę na dwutysięczniki. W lipcowym „n.p.m.” zapraszamy we włoskie Alpy Wschodnie.

Słowacja
Słowacki Raj
Wybierający się w Tatry, żądni adrenaliny turyści bez odpowiedniego doświadczenia, nie muszą od razu ruszać na Rysy czy Czerwoną Ławkę. Wystarczy pojechać 30 kilometrów na południe od Tatrzańskiej Łomnicy, by móc sprawdzić się na drabinkach, łańcuchach i klamrach. A wszystko w pięknym otoczeniu. Nic dziwnego, że miejsce to nazywane jest Słowackim Rajem.

Tatry
Czerwone Wierchy
Popularnością zdecydowanie ustępują swojemu sąsiadowi, Giewontowi. Niesłusznie. Zdobycie Czerwonych Wierchów gwarantuje piękne emocje i zjawiskowe doznania, a z całym masywem wiąże się mnóstwo ciekawostek i tajemnic, których część postaramy się odsłonić.

Kolejny numer w sprzedaży od 18 czerwca


Zobacz podobne artykuły

Zobacz też