Zapisz się do newslettera NPM

Jesteś tutaj

27.06.2017

Roztoka zwycięzcą V Rankingu Schronisk Górskich "n.p.m."!!!

Grzegorz Stodolny
(fot. Grzegorz Stodolny)

ROZTOKA ZWYCIĘZCĄ V RANKINGU SCHRONISK GÓRSKICH „N.P.M.”!!!

Po raz pierwszy w historii naszego rankingu zwycięskie schronisko z poprzedniej edycji obroniło pierwsze miejsce. Tak jak w 2015 roku, ponownie wygrywa tatrzańskie Schronisko PTTK w Dolinie Roztoki!

Kiedy dwa lata temu ogłosiliśmy wygraną Roztoki, usłyszeliśmy wiele głosów niedowierzania. Każdemu wątpiącemu zadawaliśmy tylko jedno pytanie: „Kiedy po raz ostatni byłeś w Roztoce?” i to rozwiewało wątpliwości. Od kiedy najbardziej niepozorne tatrzańskie schronisko przejęli Ania i Stefan Krupowie, z roku na roku podnosi ono nie tylko własne standardy, ale także poprzeczkę dla innych obiektów PTTK.

W tym roku, aby zdobyć miejsce w pierwszej piątce, schroniska musiały zdobyć więcej punktów niż w poprzednim rankingu. To świadczy o tym, że poziom usług w górskich obiektach wzrasta. Tym bardziej gratulujemy Roztoce, która nie spoczęła na laurach i ponownie zaskoczyła nas w tym roku!

Roztoce gratulujemy! O rankingu będziemy dziś mówić w radiowej Trójce, w popołudniowej audycji "Zapraszamy do Trójki" po godz. 16. Szczegółowe wyniki rankingu z reportażem z Roztoki Kuby Terakowskiego znajdziecie w sierpniowym wydaniu „n.p.m.” – w sprzedaży od poniedziałku, 17 lipca. A codziennie na naszym profilu facebookowym będziemy podawać różne ciekawostki V Rankingu Schronisk Górskich „n.p.m.”! :)

 

Zobacz aktualności

Zobacz też