Zapisz się do newslettera NPM

Jesteś tutaj

11.10.2017

Karpacz zaprasza ponownie

(fot. )

Listopad wcale nie musi być wolny od gór. A jeśli kogoś pogoda naprawdę zniechęca do aktywności outdoorowych, zawsze można się wybrać na Festiwal Górski Dni Lajtowe do Karpacza.

Organizatorzy festiwalu, który od kilku lat gości w sercu Karkonoszy, kolejny raz zaprosili wielu ciekawych gości. Nazwiska himalaistów i alpinistów, z którymi będzie można się spotkać zdecydowanie zachęcają, by pojawić się na tej szczególnej imprezie, która odbędzie się od 17 do 19 listopada w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Gośćmi XVIII edycji będą między innymi: Janusz Adamski, który dokonał pierwszego polskiego trawersu Everestu i Adam Bielecki oraz jego partner z ostatniej wyprawy na Annapurnę – Felix Berg. Przyjedzie także Denis Urubko, który za kilka tygodni pojedzie na polską, zimową wyprawę na K2. W sobotni wieczór pojawią się również Rick Allen, który razem z Sandym Alannem dokonali w 2014 r. historycznego przejścia Grani Mazeno na Nanga Parbat oraz pierwszy zimowy zdobywca Everestu - Leszek Cichy.

Dni Lajtowe to kameralna, bardzo sympatyczna impreza, na której łatwo zapomnieć o jesiennej aurze, a przy okazji można spotkać się w małym gronie z wybitnymi ludźmi gór. Warto skorzystać z tego zaproszenia. RED

Więcej informacji: www.dnilajtowe.pl

Zobacz aktualności

Zobacz też